خبرنگار :
پ

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با خبرگزاری صنایع از جذب سرمایه‌گذار برای تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه صنایع کوچک خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی در گفتگو با خبرگزاری صنایع گفت: حضور تولیدکنندگان سراسر کشور و عرضه محصولاتشان بخشی از مزایا برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک بود.

برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک، سبب بالا بردن فروش داخلی و همچنین جذب سرمایه‌گذار گردید. 

 

*** عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور تولیدکنندگان سراسر کشور و همکاری بین واحدهای تولیدی خبر داد

 

سیده حمیده زرآبادی گفت: حضور تولیدکنندگان مختلف از سراسر کشور، سبب آشنایی و همکاری بین واحدهای تولیدی می‌شود و این خود موجب تکامل چرخه تولید خواهد شد.

 

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس افرود: در حوزه صنعت وجود یک خبرگزاری و تریبون تخصصی مانند خبرگزاری صنایع می‌تواند به حل مشکلات حوزه صنعت کمک کند.

به دلیل آنکه با نگاه تخصصی به سراغ مصاحبه با افراد آگاه این حوزه می‌رود در نتیجه خروجی آن می‌تواند یک خروجی مشاوره‌ای در اصل حوزه و یا در حوزه قانون‌گذاری و اجرا باشد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی در پایان اشاره کرد: ایجاد خبرگزاری در این مورد کار قابل تحصینی است .

امیدوارم خروجی این خبرگزاری، راهبردی برای کمک به توسعه صنعت کشور باشد.

 

در ادامه اظهارات سیده حمید زرآبادی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامیدر گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید