خبرنگار :
پ

استاندار همدان در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

استاندار همدان در گفتگو با خبرگزاری صنایع تولیدات داخلی در نمایشگاه صنایع کوچک را سبب بی نیاز‌تر کردن کشور در واردات بیان کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، استاندار همدان در گفتگو با خبرگزاری صنایع اظهار کرد: در نمایشگاه صنایع کوچک ، توانمندی و قابلیت‌های بسیار ارزشمندی از صنایع کوچک و متوسط کشور را به نمایش گذاشته شد.

این نمایشگاه استفاده هرچه مطمئن تر از تولیدات داخلی را به عنوان یک پیام نوید بخش به جامعه می‎دهد.

 

*** استاندار همدان از تولیدات داخلی در نمایشگاه صنایع کوچک خبر داد

 

وی افزود: در نمایشگاه صنایع کوچک ، تولیدات داخلی زیادی به نمایش در‌آمد که با توجه به نوسانات نرخ ارز، ما را از واردات بیشتر کالا، از خارج کشور بی‌نیاز تر می‌کند.

 

نیک بخت خاطر نشان کرد: از صنعتگران و تولید‌کنندگان استان همدان که با پیگیری‌های مدیر عامل شهرک‌های صنعتی این استان، حضور فعال و پرنگی داشتند، تشکر می‌کنم

همچنین از دست اندرکاران شرکت شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک کشور آقای نجفی و همین طور از صنعتگران که قابلیت‌های تولیدی کشور را به مردم عرضه کردند تا موجب دلگرمی عمومی گردد، تشکر و قدر‌دارنی می‌کنم.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، استاندار همدان در پایان اشاره کرد: از خبرگزاری تخصصی صنایع انتظار می‌رود در تبلیغ توانمندی‌های صنایع و صنعتگران بیشتر کار کنند تا مردم  آن‌ها را بشناسند و بدانند کشور رو به توسعه است و از همه بحران‌ها و مشکلات با همت تولیدکنندگان کشور عبور خواهیم کرد.

 

در ادامه اظهارات نیک بخت، استاندار استان همدان در گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید