خبرنگار :
پ

نماینده مردم تهران ، ری، اسلام شهر و شمیرانات در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

نماینده مردم تهران ، ری، اسلام شهر و شمیرانات در گفتگو با خبرگزاری صنایع از برطرف شدن مشکل منابع مالی صنایع کوچک با هماهنگی دولت و مجلس خبر داد.

 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، نماینده مردم تهران ، ری، اسلام شهر و شمیرانات در گفتگو با خبرگزاری صنایع اظهار کرد: مجموعه صنایع کوچک این پتانسیل را دارند که به اقتصاد کشور کمک کند . و جای این نمایشگاه در حوزه صنعت خالی بود. 

بهروز نعمتی اعلام کرد: این شرکت های و صنایع کوچک از توانمندی علمی صنعتی و تخصصی خود استفاده می‌کنند و خود را مطرح می‌نمایند.

 

*** نماینده مردم تهران خواستار تامین منابع مالی و تامین مواد اولیه صنایع کوچک شد

 

وی ادامه داد: صنایع کوچک ممکن است در بحث منابع مالی و تامین مواد اولیه با مشکل رو به رو شود. ما در صددیم این مشکلات را با هماهنگی دولت و مجلس برطرف کنیم.

نعمتی ادامه داد: از صادق نجفی تشکر می‌کنم که انصافا کار خوب و انقلابی انجام دادند و تلاش‌های عزیزان گمنام را در نمایشگاه صنایع کوچک، به تصویر کشیدند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، نماینده مردم تهران ، ری، اسلام شهر و شمیرانات در پایان خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی درست و کارشناسی شده از مواردی است که می‌تواند به صنعت کشور کمک کند و خبرگزاری صنایع با ارائه واقعیت‌های صنعت کشور به دور از یک جانبه گرایی می‌تواند مسائل مربوط به این حوزه را بیان کند.

 

در ادامه اظهارات بهروز نعمتی،نماینده مردم تهران ، ری، اسلام شهر و شمیراناترا مشاهده نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید