خبرنگار :
پ

مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد در گفت و گو با خبرگزاری صنایع، از اعتلا و ارتقای صنعت با کمک نمایشگاه صنایع کوچک خبر داد.

 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد در گفت و گو با خبرگزاری صنایع گفت: در روز‌های گذشته شاهد برگزاری بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک ایران بودیم که استان یزد با ۳۳ غرفه از صنایع مختلف تولیدی جز شرکت کنندگان این نمایشگاه بود.

سید مسعود عظیمی اشاراه کرد: از نکات مثبت و حائز اهمیت در این دست نمایشگاه‌ها می‌توان ایجاد هم افزایی در میان صنایع مختلف اشاره کرد که با ایجاد شبکه‌های ارتباطی میان خود و همچنین مصرف کننده‌گان و شرکت‌های توزیع شبکه‌های ذی نفع‌ها را تشکیل بدهند.

 

*** مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد جریان سازی نمایشگاه صنایع کوچک موجب ارتقای صنعت دانست

 

مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد خاطر نشان کرد: برگزاری این قبیل نمایشگاه‌ها مطمئنا می‌تواند تاب آوری و پایداری صنعت، خصوصا صنایع کوچک را به وجود آورد.

همچنین عضویت صنایع کوچک در صنایع بزرگتر و شرکت‌های بزرگ توزیع و صادرات را در پی خواهد داشت این جریان سازی موجب اعتلا و ارتقای صنعت و دوام اشتغال در کشور خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد بر اهمیت خبر و خبرگزاری تاکید و عنوان کرد:

نیاز به ایجاد یک خبرگزاری احساس می‌شود که به مانند پزشکان متخصص، به صورت تخصصی به تولید و توزیع اخبار مربوط به صنایع و صعنت کشور به پردازد تا مردم جامعه از اخبار صنعت و صنعتگران مطلع گردند. تا اینکه خبرگزاری صنایع به عنوان خبرگزاری تخصصی صنایع شروع به کار کرد.

این خبرگزاری می‌تواند این وظیفه مهم را به نحوه احسن انجام دهد و این خلا را پر کند.

 

در ادامه اظهارات سید مسعود عظیمی، مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان یزد در گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید