خبرنگار :
پ

مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری صنایع، عمده‌ترین مشکلات بخش صنایع کوچک و متوسط را نداشتن سرمایه‌گذاری عنوان کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، بیژن کردستانی در گفت‌وگو با خبرگزاری صنایع خاطرنشان کرد: کرمانشاه چهار بازارچه مرزی برای مبادلات صنایع ایجاد و زیرساخت آنها را نیز برقرار کرده است.

کردستانی اظهار کرد: در استان کرمانشاه ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی وجود دارد و واحدی‌های صنعتی در این شهرک‌ها مستقر هستند.

وی تاکید کرد: کرمانشاه دارای دو هزار و ۴۰۰ هکتار زمین و یک هزار و ۴۰۰ هکتار واحد صنعتی در فاز عملیاتی هستند. در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه با توجه به توسعه نیافتگی این استان واحد‌های صنعتی از ۱۳ سال معافیت مالیاتی برخوردارند.

مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه با بیان این که ایجاد زیرساخت‌ها و امکانات صنایع کوچک نیاز به حمایت دارند، اظهار داشت: حمایت ما علاوه بر زیرساخت‌های صنعتی و نرم افزاری، کمک به فازهای صنایع کوچک نیز می‌باشد.

کردستانی خاطر نشان کرد: باید به صنایع کمک کنیم تا در نمایشگاه‌ها شرکت کنند و توانمندی‌های خودشان را به نمایش بگذارند تا بازاری برای صادرات و فروش تولیدات خود پیدا کنند.

 

 

*** مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه، صنایع کوچک را سلول حرکت دهنده استان معرفی کرد

 

وی گفت: صنایع کوچک با توجه به کوچک بودن می‌توانند سلول حرکت دهنده استان کرمانشاه و کشور نام گذاری شوند.

مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه افزود: اگر بتوانیم واحدهای صنایع‌کوچک و متوسط را آن طور که نیاز است حمایت کنیم، صنعت می‌تواند خیلی زودتر به وقوع بپیوندد.

کردستانی اظهار داشت: اگر بتوانیم صنایع کوچک و متوسط را هدایت و در آمایش سرزمینی به درستی چیدمان کنیم، کمک بزرگی به بخش صنعت کرده‌ایم.

وی خاطر نشان کرد: عمده‌ترین مشکلات بخش صنایع‌کوچک و متوسط این است که نمی‌توانند سرمایه گذاری کنند و باید برای ارتقای آنها کمک کنیم.

مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه افزود: شرکت صنایع کوچک و متوسط در نمایشگاه‌ها یکی از راهکارهای اصلی ایجاد بازار مطمئن برای آنها می‌تواند باشد.

کردستانی اظهار داشت: در بخش صنعت یک رسانه تخصصی وجود نداشت. امیدواریم با وجود خبرگزاری صنایع بتوانیم واحد‌های کسب و کار را که لازمه توسعه کشور است، بهتر معرفی کنیم.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه در پایان گفت: خبرگزاری صنایع می‌تواند اخبار و اطلاعات روز بازار صنایع کوچک را به صورت محوری انتشار داده به نحوی که در بازارهای اقتصادی نقش آفرین باشند.

 

در ادامه اظهارات کردستانی، مدیر عامل شرکت‌های صنعتی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید