خبرنگار :
پ

مدیر حقوقی سازمان صنایع کوچک در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران صنایع کوچک را نیروی محرک بخش تولید و اقتصاد اعلام کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گفتگو با خبرگزاری صنایع اظهار کرد: صنایع کوچک، نیروی محرک بخش تولید و اقتصاد کشور است.

 

*** نمایشگاه صنایع کوچک توانمندی‌های صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی را نشان می‌دهد

 

محمد لطفی معز خاطرنشان کرد: نمایشگاهی که اکنون در حال برگزاری است توانمندی‌های صنایع‌کوچک و شهرک‌های صنعتی را نشان می‌دهد که بیش از ۱۲۰۰ واحد صنعتی نمونه از مجموعه واحدهای کوچک و متوسط در کشور در آن حضور دارند.

وی افزود: این نمایشگاه قسمتی از توانمندی‌های صنایع‎کوچک است که عنوان نیروی محرک بخش تولید و اقتصاد کشور است که به نمایش گذاشته شده است.

صنعت‌گران و تولیدکنندگان در این نمایشگاه توانمندی‌های خودشان را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع‌کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطرنشان کرد: خبرگزاری صنایع به عنوان یک خبرگزاری نوپا با توانمندی بسیار خوب در مسیر اطلاع رسانی تولیدات صنعت‌گران پیش می‌رود. این خبرگزاری می‌تواند به توسعه صنعت و اشاعه فرهنگ صنعت کشور کمک کند.

 

در ادامه اظهارات محمد لطفی معز، مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع‌کوچک و شهرک‌های صنعتی ایراندر گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید