خبرنگار :
پ
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

حضور معاون فنی سازمان صنایع کوچک در خبرگزاری صنایع + فیلم

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی با حضور در غرفه خبرگزاری صنایع اظهار کرد، در مجموع ۸۷۳ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی طرف قرارداد ما هستند که ۴۲ هزار واحد به بهره برداری رسیدند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، فتحعلی محمدزاده در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع گفت: این نمایشگاه به مناسبت پنجاه و چهارمین سالگرد تاسیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شده است.

محمدزاده افزود: در ۲۱ مرداد ماه ۱۳۴۳ نخستین ناحیه صنعتی کشور در اهواز احداث شد و متعاقب آن در برنامه‌های سوم و چهارم عمرانی قبل از انقلاب بحث صنایع کوچک در قالب تشکیل سازمان صنایع کوچک و نواحی صنعتی دنبال شد.

وی افزود: در نهایت در سال ۱۳۶۲ با تصویب مجلس شورای اسلامی در قالب ماده واحده قانون تاسیس شهرک‌های صنعتی ایران تصویب شد و مسوولیت تامین زیرساخت‌های لازم برای صنایع کوچک و متوسط برعهده این سازمان قرار گرفت.

*** کل اراضی که در اختیار صنایع کوچک است ۱۴۲ هزار هکتار است

به گزارش خبرگزاری صنایع معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی اظهار داشت:

با تلاش‌ها و اقدام‌های صورت گرفته تاکنون این سازمان به عنوان یک سازمان توسعه‌ای قلمداد می‌شود و در ۳۱ استان فعالیت می‌کند. ۹۷۵ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی مصوب داریم که از این تعداد ۹ منطقه ویژه اقتصادی تحت مدیریت این سازمان هستند و ۹۶۶ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب دارد.

در ادامه اظهارات محمدزاده، معاون فنی سازمان صنایع کوچک، و شهرک‌های صنعتی در گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید