کد خبر:87386
پ
مجتمع فولاد سبا
نمایندۀ مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی:

مجتمع فولاد سبا با استفاده از پساب صنعتی در حال کار است

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مجتمع فولاد سبا با استفاده از پساب صنعتی در حال کار است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مجتمع فولاد سبا با استفاده از پساب صنعتی در حال کار است.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، در مراسم افتتاحیۀ طرح توسعۀ مجتمع فولاد سبا، محسن کوهکن نمایندۀ مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از افزایش تولید در مجتمع فولاد سبا گفت: خدا را شاکریم که در نظام ارزشی جمهوری اسلامی و در مسیر توسعه و پیشرفت کشور و خدمت مردم قدم بر می‌داریم.
وی ضمن قدردانی از این دستاورد افزود: از مدیرعامل فولاد مبارکه و تمامی کسانی که دست به دست هم دادند تا توسعه و افزایش تولید در گروه فولاد مبارکه به سرانجام برسد صمیمانه تشکر می‌کنم.

 

*** واگذاری مجتمع فولاد سبا به فولاد مبارکه

کوهکن واگذاری مجتمع فولاد سبا به فولاد مبارکه را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و با بیان این‌که در زمان واگذاری از این اقدام حمایت کردیم، گفت:

در آن مقطع تلاش کردیم این اتفاق صورت گیرد و این حمایت‌ها و تلاش‌ها باعث شد تا در ادامۀ بهره‌برداری از خطوط تولید این مجتمع، توسعه‌های آن هم امروز به بار نشیند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، نمایندۀ مردم لنجان در پایان خاطرنشان کرد:

مردم عزیز بدانند اگر امروز این صنعت همچنان پویا و مقتدر پابرجا مانده است به آن دلیل است که در بخش آب توانسته است به صرفه‌جویی ۷۵ درصدی دست یابد و مشخصاً خطوط تولید و طرح‌های توسعۀ مجتمع فولاد سبا با استفادۀ ۷۰ درصدی از پساب صنعتی در حال کارند. این کار به ظاهر ساده است، اما به خوبی واقفیم که چقدر برای تبدیل فاضلاب به آب قابل استفاده در صنعت سرمایه‌گذاری شده است.

به خاطر داشته باشیم امروز اصلاً آبی وجود ندارد که کسی سؤال کند آب مورد نیاز این توسعه از کجا تأمین می‌شود.

انتهای پیام///

منبع
مجتمع فولاد مبارکه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید