کد خبر:87359
پ
شریعتمداری
با حکم وزیر صمت صورت گرفت؛

انتصاب اعضای ستاد مبارزه با احتکار کالاهای وارداتی

وزیر صمت در حکمی اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کلیه کالاهای وارداتی یا تولید شده با مواد اولیه وارداتی با نرخ رسمی را منصوب کرد.

وزیر صمت در حکمی اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کلیه کالاهای وارداتی یا تولید شده با مواد اولیه وارداتی با نرخ رسمی را منصوب کرد.

 

*** انتصاب اعضای ستاد مبارزه با احتکار کالاهای وارداتی توسط وزیر صمت

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، انتصاب اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کلیه کالاهای وارداتی یا تولید شده با مواد اولیه وارداتی با نرخ رسمی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد.

متن حکم محمد شریعتمداری به شرح ذیل می‌باشد:
جناب آقای حسن یونس سینکی(رئیس) معاونت اقتصادی بازرگانی، جناب آقای نوابی ریاست سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و جناب آقای انصاری ریاست سازمان تعزیرات سلام به موجب این حکم آقایان را به عنوان اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کلیه کالاهای وارداتی و یا تولید شده با مواد اولیه وارداتی با نرخ رسمی معین می‌نمایم تا با استفاده از ظرفیت‌های سازمان حمایت و سازمان تعزیرات و کلیه سازمان‌های دولتی استانی و بکارگیری از توان خارق‌العاده مردمی و در رأس آنها انجمن‌ها و اتحادیه‌های تولیدکنندگان و بازرگانان همراه و متدین هستند که منافع خود را در آرامش و رضایت عموم ملت ایران جستجو می‌کنند، در اطلاع رسانی آنها از مراکز اختفای و احتکار و هم همکاری آنان در رسیدگی‌ها و بازرسی‌ها و همچنین استفاده از ظرفیت فوق‌العاده فضای مجازی، در تحقق این هدف بر اساس برنامه تهیه شده اقدام نمایید. کلیه استانداران و فرمانداران محترم و روسای سازمان‌های استانی همکاری لازم با آن ستاد معمول خواهند داشت.
                                                                                                                       
                                                                                                              محمد شریعتمداری
                                                                                                      
                                                                                                            وزیر صنعت، معدن و تجارت

انتهای پیام///

منبع
وزارت صنعت، معدن و تجارت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید