اخبار برگزیده

کد خبر:84976
پ
فولاد هرمزگان خبرگزاری صنایع
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

ثبت سه رکورد جدید در شرکت فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان توانست در سه ماهه اول سال ۹۷، سه رکورد جدید را در واحدهای فولادسازی، احیاء مستقیم و‌ ریخته‌گری، ثبت کند.

شرکت فولاد هرمزگان توانست در سه ماهه اول سال ۹۷، سه رکورد جدید را در واحدهای فولادسازی، احیاء مستقیم و‌ ریخته‌گری، ثبت کند.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، شرکت فولاد هرمزگان در خرداد ماه توانست سه رکورد در واحدهای فولادسازی، احیاء مستقیم و‌ ریخته‌گری برجای گذارد و سه ماهه اول سال ۹۷ را با امید به تحقق ظرفیت اسمی این شرکت در پایان سال ۹۷ به پایان برساند.

در واحد احیاء مستقیم رکورد تولید آهن اسفنجی در مدولA به میزان ٨٠٨٢٩ تن و در مجموع دو مدول ۱۵۸۲۴۱ تن به ثبت رسید. این در حالیست که رکورد قبلی در این مدول۷۶۲۱۵ تن و در مجموع دو مدول ۱۵۱۶۳۸ تن و در اردیبهشت ۹۶بوده است.

 

*** سال ۹۷ نقطه عطفی در شرکت فولاد هرمزگان می‌باشد

 

مهم‌ترین رکورد این شرکت در خرداد ماه، رکورد تولید ماهیانه محصول اصلی و نهایی تختال است که با همت متخصصین و تلاشگران خود توانستند عدد ۱۳۵۶۹۹ تن در ماه را به ثبت برسانند.
رکورد قبلی تولید این محصول در سومین شرکت بزرگ فولادسازی ایران مربوط‌ به فروردین ۹۷ و به میزان ۱۳۵۱۵۰ تن بوده است.

 

*** پیام تبریک مدیر عامل فولاد هرمزگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پی کسب این موفقیت‌ها مدیر عامل این شرکت با صدور پیامی این اتفاق خجسته را تبریک و ابراز امیدواری کرد، سال ۹۷ نقطه عطفی در شرکت فولاد هرمزگان باشد.

متن پیام بدین شرح است:

همکاران محترم
سلام؛
کسب رکوردهای جدید در واحدهای احیاء مستقیم، فولادسازی و ریخته‌گری نتیجه مجاهدت‌های کلیه همکاران می‌باشد.

با نظم و اراده‌ای که در کار و وظایف ایجاد کرده‌اید، سطح توانایی‌های شرکت ارتقاء و هر ماه ظرفیت اسمی واحدها را محقق می‌نمائید و این نشان از باور و اعتقاد و میل به بهبود مستمر و هر چه بهتر شدن و در نتیجه الگو شدن دارد.

این موفقیت را به کلیه کارکنان و همچنین شرکت‌های پیمانکاری تبریک عرض نموده و اطمینان دارم این روند را در ماه‌های آتی ادامه خواهید داد و سال ٩٧ را به نقطه عطف فولاد هرمزگان تبدیل خواهید نمود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید