کد خبر:85124
پ
تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:

بیش از ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی آماده پرداخت است

رییس سازمان صمت استان اردبیل از پرداخت ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی خبر داد.

رییس سازمان صمت استان اردبیل از پرداخت ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، سیدحامد عاملی در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با بیان این مطلب، افزود: اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی از مهمترین اولویت‌ها در راستای ایجاد فرصت‌های اشتغال در این مناطق به شمار می‌رود که در صورت همکاری و مشارکت بانک‌‌ها می‌توانیم هر چه سریع‌تر زمینه برای اجرای آنها را فراهم آوریم.

 

*** بیش از ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی آماده پرداخت است

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی آماده پرداخت برای هفت طرح بررسی‌شده در این حوزه است که امیدواریم در زمینه رسیدگی به طرح‌های دیگر نیز شاهد همکاری و مشارکت مناسب مسؤولان و بانک‌های عامل باشیم.

وی تصریح کرد: با وجود همکاری مناسب برخی بانک‌ها اما متاسفانه شاهد تاخیر و تعلل برخی دیگر از بانک‌ها در ارایه تسهیلات اشتغال به متقاضیان و طرح‌های معرفی‌شده هستیم که انتظار می‌رود بانک‌های عامل با تسریع در پرداخت این تسهیلات زمینه‌ساز حل مشکلات در حوزه اشتغال استان باشند.

عاملی بیان کرد:‌ با توجه به هدفگذاری انجام شده برای ایجاد ۲۰ هزار فرصت اشتغال در استان اردبیل با همکاری و مشارکت مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و نیز بانک‌های عامل می‌توان شاهد تحقق این هدف مهم در استان بوده و بخش عمده‌ای از مشکلات را در این حوزه برطرف کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است که جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با حضور استاندار ، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مسؤولان این استان در اردبیل برگزار شد و مشکلات فراروی توسعه اشتغال در استان اردبیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام///

منبع
شاتا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید