کد خبر:83810
پ
شهرک های صنعتی۱

رشد ۶۸ درصدی سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان اعلام کرد، در سال ۹۶ شاهد رشد ۶۸ درصدی سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان نسبت به سال ۹۵ بوده‌‌ایم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان اعلام کرد، در سال ۹۶ شاهد رشد ۶۸ درصدی سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان نسبت به سال ۹۵ بوده‌‌ایم.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، « اخلاق محمدیان » با بیان این‌که شرایط سرمایه‌گذاری در خوزستان در شهرک‌های صنعتی خوب بوده است، اظهار کرد: کارهایی که سال گذشته در جهت جذب سرمایه‌گذار در شرکت شهرک‌های صنعتی انجام گرفت باعث شد تا شاهد رشد ۶۸ درصدی در مقایسه با سال ۹۵ باشیم.

در سال ۹۶، حدود ۲۴۱ فقره قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها محقق شد. این موضوع بیانگر آن است که هرچه شرایط را تسهیل کنیم، می‌توانیم در جذب سرمایه‌گذار نقش موثرتری داشته باشیم.

 

*** حمایت‌های نرم‌افزاری از واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی خوزستان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به بحث حمایت‌های نرم‌افزاری از واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی خوزستان، گفت: طبق روال سال‌های گذشته، آموزش واحدهای صنعتی، حضور در نمایشگاه‌ها و کلینیک صنعت به خوبی پیگیری و اجرایی شده است.

در راستای فعالیت‌های مرتبط با کلینیک صنعت توانستیم ۶۶ واحد را در شهرک‌های صنعتی مجددا به چرخه تولید باز گردانیم که این امر اشتغال قابل توجهی را شامل شد. همچنین ۹۹ واحد جدید در سال ۹۶ در شهرک‌های صنعتی استان به بهره‌برداری رسیدند.

 

انتهای پیام///

منبع
سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید