اخبار برگزیده

کد خبر:83316
پ
خاموشی سراسری در تهران
مدیرعامل برق منطقه ای استان تهران پاسخ داد

خاموشی سراسری در تهران ؟

غلامرضا خوش خلق اعلام کرد، اگر مصرف برق مشترکان تهرانی مانند سال گذشته باشد احتمال دارد با مشکلاتی نظیر خاموشی سراسری در تهران مواجه شویم.

غلامرضا خوش خلق اعلام کرد، اگر مصرف برق مشترکان تهرانی مانند سال گذشته باشد احتمال دارد با مشکلاتی نظیر خاموشی سراسری در تهران مواجه شویم.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، غلامرضا خوش خلق در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان این که باران در نقاط مختلف استان تهران باریده است، اظهار کرد: گرچه این بارندگی‌ها در بهبود وضعیت منابع آبی تاثیر گذار بوده، اما در حوزه برق باید دید که چه میزان آب در پشت سدهای ما جمع شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر هیچ آثاری مبنی بر بهبود وضعیت وجود ندارد، اما اگر هوا در روزهای آتی که مانند شرایط فعلی باشد می‌توانیم نسبت به تابستان امیدوار باشیم، چرا که قطعا در این شرایط میزان شرایط برق مشترکان کاهش پیدا می‌کند.

 

*** هیچ آثاری مبنی بر بهبود وضعیت و رفع احتمال خاموشی سراسری در تهران وجود ندارد

 

مدیرعامل برق منطقه ای استان تهران با تاکید بر این مساله که تلاش ما این است که تابستان سال جاری را بدون هیچ مشکلی در حوزه تامین برق پشت سر بگذاریم، عنوان کرد: تقاضای ما از مردم این است که در مصرف برق صرفه‌جویی و مدیریت داشته باشند.

خوش خلق با بیان این که قبل از شروع ایام پیک برنامه ریزی برای این ایام آغاز می‌شود، تصریح کرد: با برگزاری جلسات متعدد به دنبال کنترل ایام پیک هستیم و پیش بینی می‌شود که در صورت مدیریت مصرف مشترکان با مشکل خاصی مواجه نشویم.

به گزارش خبرگزاری صنایع، چندی پیش نیز اعلام شده بود که در حوزه تهران، قم و البرز که ۲۵ درصد کل مشترکان کشور نیز در این حوزه هستند نگرانی برای خاموشی وجود ندارد، چرا که هیچ‌گونه خاموشی برنامه‌ریزی‌ شده‌ای در این سه حوزه پیش بینی نمی‌شود.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید