کد خبر:80289
پ
۲۰۱۸۰۲۲۲۰۸۴۶۳۵۶۶۰

توسعه همکاری ایران و برزیل در زمینه حمل و نقل

سفیر برزیل در تهران در دیدار با رئیس هیات عامل ایدرو برای توسعه همکاری حوزه حمل و نقل خودرویی با ایران اعلام آمادگی کرد.

سفیر برزیل در تهران در دیدار با رئیس هیات عامل ایدرو برای توسعه همکاری حوزه حمل و نقل خودرویی با ایران اعلام آمادگی کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، رودریگو دی آزردوسانتوس  در دیدار با  منصور معظمی به قابلیت‌های بالای کشورش در حوزه تخصصی ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری مسافری و تجاری اشاره کرد و حضور نمایندگان  کنسرسیوم شرکت‌های معتبر سازنده ناوگان در ایران را نشانه ای از جدیت برزیل برای همکاری با جمهوری اسلامی  ایران  و سازمان گسترش و نوسازی صنایع  ایران دانست.  

 

*** همکاری کنسرسیوم برزیل و شرکت‌های تولیدکننده داخلی

 

در این دیدار دکتر معظمی نیز با توجه به مسئولیت ملی ایدرو در حوزه نوسازی ناوگان تجاری از جمله ناوگان مسافری کشور، ‌رسیدن به مدل همکاری تعریف شده بین دو کشور از طریق همکاری کنسرسیوم برزیلی و شرکت‌های تولیدکننده داخلی را مورد حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برشمرد .

 

به گزارش خبرگزاری صنایع ایران،  در این دیدار که  نمایندگانی از کنسرسیوم شرکت‌های فعال حوزه حمل و نقل برزیلی و مدیر امور بین الملی و مدیر ارتباطات ایدرو نیز حضور داشتند،  مقررگردید نشست‌های کارشناسی و تخصصی تا حصول نتیجه کلان و استخراج مدل‌های مطلوب همکاری بین نمایندگان دو طرف ادامه یابد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

کلید مقابل را فعال کنید