اخبار برگزیده

کد خبر:79962
پ
نوسازی

ارائه ۱۰۰۰ مورد تسهیلات نوسازی واحدهای مسکونی شهری در اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اعلام کرد، در زمینه اصلاح معابر نسبت به ارائه بیش از یک هزار و هشت مورد تسهیلات نوسازی اقدام شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اعلام کرد، در زمینه اصلاح معابر نسبت به ارائه بیش از یک هزار و هشت مورد تسهیلات نوسازی اقدام شده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، محبوب حیدری ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های اداره عمران و بهسازی راه و شهرسازی اردبیل اظهار داشت: پروژه‌های در دست اجرای عمران و بهسازی شامل پنج پروژه عمرانی، دو پروژه مطالعاتی و یک پروژه تملک بوده که با بازدید و نظارت‌های لازم تلاش می‌کنیم تا زمینه برای بهره‌برداری سریع‌تر از این پروژه‌ها فراهم شود.

وی با اشاره به پنج پروژه عمرانی در این حوزه بیان کرد: این‌ طرح‌ها شامل سه پروژه آسفالت معابر گل مغان، آسفالت معابر ایران‌آباد، اجرای کانال سنگی و ساماندهی مسیر محله گل مغان بوده که در حال اتمام و دو پروژه سالن ورزشی ایران‌آباد اردبیل با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی و هزینه کل بیش از ۵۰۰ میلیون تومان و با زیربنای یک هزار و ۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیون تومان است. 

 

*** ۱۰۰۰ مورد تسهیلات نوسازی در اردبیل

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: پروژه خانه محله گل مغان نیز با زیر بنا ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان در دست اجرا است که هر دو پروژه تا آخر امسال تحویل بهره‌بردار خواهد شد.

حیدری گفت: این اداره کل در راستای بهسازی معابر محلات هدف مقدار ۳۵۰ تن به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان قیر را به صورت رایگان در اختیار شهرداری اردبیل قرار داده است تا در معابر محلات هدف به صورت آسفالت استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در زمینه تاب‌آوری شهری و اصلاح معابر این اداره بیش از یک هزار و هشت مورد تسهیلات به محلات برای نوسازی از طریق مالکان اقدام کرده است، افزود: در سال گذشته تمامی متقاضیان تسهیلات احداث مسکن را به بانک‌های عامل معرفی کرده‌ایم.

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید