کد خبر:77880
پ
مخزن

افزایش ۵۵ مرکز تست مخازن خودرو

مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از افزایش ۵۵ مرکز تست مخازن خودرو به مراکز کنونی طی ۲ ماه آینده خبر داد.

مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از افزایش ۵۵ مرکز تست مخازن خودرو به مراکز کنونی طی ۲ ماه آینده خبر داد. 

 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، سعید قیصر در گفت‌وگویی، گفت: در حال حاضر ۱۴۵ مرکز تست مخازن خودرو در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند که ظرف دو ماه آینده تعداد این مراکز با افزایش ۵۵ مرکز جدید به ۲۰۰ مرکز خواهد رسید تا انجام معاینه مخازن خودرو شهروندان در سراسر کشور تسهیل شود. 

 

 

 

*** تعداد مرکز تست مخازن خودرو به عدد ۲۰۰ خواهد رسید

 

 

 

وی افزود: خودروهای دوگانه‌سوز برای دریافت معاینه فنی باید به مراکز تست مخازن خودرو مراجعه کنند که به دلیل کمبود این مراکز در گذشته با مشکلاتی مواجه بودیم، اما با راه‌اندازی مراکز جدید و افزایش ۵۵ مرکز جدید ظرف دو ماه آینده، قطعا بخش بزرگی از مشکلات خودروها حل خواهد شد.  

 

 

 

*** افزایش ۵۵ مرکز تست مخازن خودرو بخش بزرگی از مشکلات را حل خواهد کرد

 

 

 

وی ادامه داد: در این مدت شهروندان برای مراجعه به این مراکز با سرگردانی و نوبت‌های طولانی مواجه می‌شدند، اما با افزایش این مراکز در سراسر کشور توانسته‌ایم معاینه فنی مشروط برای خودروهای دوگانه‌سوز را حذف کنیم. 

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر امور اجرایی معاینه فنی در پایان گفت: در گذشته مهلت سه ماهه‌ای به خودروهای دوگانه‌سوز برای مراجعه به آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک و دریافت معاینه فنی می‌دادیم که این الزام برداشته شده است و می‌توانند پس از معاینه فنی خودرو به مراکز تست مخازن نیز مراجعه کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
وانا نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید