کد خبر:77560
پ
۱۵۲۶۳۷۳۸۵۸۷۸۴۷p86lup674jfrtkij5567ls1b5

گشت بازرسی رصد نوسانات قیمت لوازم خانگی

رصد و پایش وضعیت نوسانات قیمت لوازم خانگی با هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به عمل آمد.

رصد و پایش وضعیت نوسانات قیمت لوازم خانگی با هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به عمل آمد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، با توجه به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر رصد و پایش وضعیت عرضه و نوسانات قیمت لوازم خانگی امروز با هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از مبادی عرضه در سطح شهر تهران (سه راه امین حضور- خیابان شریعتی) در قالب گشت مشترک بازرسی بازدید به عمل آمد.

 
 
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان «شهرام میرآخورلو»، در این باره گفت:
با توجه به بار روانی ناشی از تلاطمات ارزی در هفته‌های گذشته و به دلیل کاهش تقاضای خرید و رکود حاکم بر بازار، عدم عرضه از سوی مراکز فروش و واحدهای صنفی مشاهده نشد.

*** برخورد تعزیری با واحدهای صنفی و نمایندگی‌های فروش متخلف

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه امسال هیچ گونه مجوزی برای افزایش قیمت ابلاغ نشده است لذا برخورد تعزیری با واحدهای صنفی و نمایندگی های فروش متخلف وفق قانون معمول شد.

به گزارش خبرگزاری صنایع ایران، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت:

برابر هماهنگی انجام شده با تعزیرات حکومتی مقرر شد ظرف روز آینده سازمان تعزیرات حکومتی ضمن برگزاری جلسه با شرکت‌های تولیدکننده و واردکنندگان مربوطه، مراتب لزوم رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های صادره از ناحیه کارگروه تنظیم بازار را ابلاغ و پیگیری مقتضی در راستای تعدیل قیمت انجام شود که نتایج آن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
شاتا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید