کد خبر:77202
پ
۱۵۱۲۸۷۶۳

پرداخت معوقات حقوق کارگران معدن یورت تا پایان اردیبهشت ماه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از پرداخت معوقات حقوق کارگران معدن یورت تا پایان اردیبهشت ماه خبرداد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از پرداخت معوقات حقوق کارگران معدن یورت تا پایان اردیبهشت ماه خبرداد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در پاسخ به سوال مطرح شده در نشست خبری سخنگوی دولت مبنی بر عدم پرداخت مطالبات کارگران معدن یورت گلستان توضیحاتی را ارائه کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از پرداخت معوقات حقوق کارگران معدن زمستان یورت آزادشهر تا پایان اردیبهشت ماه خبرداد.

 سعید مازندرانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: معوقات حقوقی و بیمه‌ای کارگران در سال‌های گذشته بررسی شد و از طریق کارفرما حقوق کارگران دریافت شد و خلاء بیمه‌ای آنها رفع شد.

 

 

*** تامین ایمنی کارگران معدن یورت

 

 

وی با تاکید بر نظارت کامل بر معادن استان، افزود: راه اندازی تهویه مصنوعی اقدامی موثر برای تامین ایمنی معدن زمستان یورت بود که با حضور مسئولین استان و شهرستان به بهره برداری رسید.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: حقوق اسفند و فروردین کارگران پرداخت نشده که این عقب افتادگی‌های حقوقی در معادن اکثر معادن استان و کشور وجود دارد، زیرا کارفرمایان باید وجه خود را از خریداران ذغال سنگ دریافت کنند که این امر ممکن است زمان بر باشد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع ایران، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: در نشست شورای تامین کارگری استان مقرر شد تا پایان اردیبهشت ماه حقوق معوقه کارگران معدن زمستان یورت پرداخت شود.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید