کد خبر:77114
پ
صادق نجفی
معاون وزیر صنعت‌، معدن وتجارت:

پرداخت تسهیلات ویژه به صنعتگران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پرداخت تسهیلات ویژه به صنعتگران خبر داد.

معاون‌ وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پرداخت تسهیلات ویژه به صنعتگران خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، صادق نجفی معاون وزیر صنعت‌، معدن و تجارت در بازدید از زیر ساخت‌ها و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی راوند کاشان اظهارداشت: به لطف پروردگار و تلاش مسئولین ذی ربط و همت کارآفرینان دلسوز این مرز و بوم در سال ۹۶ به علت پرداخت مشوقات با شرایط ویژه، بیشترین واگذاری را طی چند سال اخیر داشته ایم که اصفهان سهم بسزایی در این راستا داشته است.

 

وی با اشاره به اینکه اصفهان از نظر فعال بودن در عرصه صنعت دارای رتبه ۷۵ درصدی در برابر میانگین کل کشور داشته است، افزود: کارآفرینان این کشور همه صنعتگران فعال و با تعصب هستند که برای آبادی  و رونق اقتصادی کشورشان تلاش می‌کنند.

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ابراز خرسندی کرد؛ از ۱۱۰ واحد موجود در شهرک صنعتی راوند، ۹۲ واحد در این شهرک فعال و مشغول به کار هستند.

 

 

*** پرداخت تسهیلات ویژه به صنعتگران

 

 

وی، همچنین از اجرای برنامه‌های توسعه زیر ساختی نظیر تکمیل مبلمان شهری‌، امکانات زیر ساختی و پیگیری ویژه‌برای حل مشکل کم آبی استان در شهرک‌های صنعتی خبرداد و افزود: صادراتی شدن ۱۰ درصد واحدهای صنایع کوچک برای خوشه‌های صنعتی‌، پیمانکاری فرعی صنایع مختلف و.. از طریق انعقاد تفاهم نامه با کشورهای مختلف جهت تبادل تکنولوزی و سرمایه گذاری مشترک از جمله برنامه‌های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال‌های آتی است.

 

به خبرگزاری صنایع، مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطر نشان کرد: هرچقدر کارافرین دارای اهلیت باشد‌، ما امکان واگذاری زمین و تسهیلات ویژه به صنعتگران و خدمات جهت رسیدن به منویات رهبر انقلاب  و رییس جمهور  و وزیر صنعت، معدن و تجارت در راستای چرخاندن چرخه صنعت و حمایت از کالای ایرانی را داریم که در این عرصه در چندین صنعت از جمله چرم‌، کیف و کفش‌، خوراک‌، پوشاک پیشرفت چشمگیری داشته اییم.

 

انتهای پیام///

منبع
سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌های صنعتی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید