کد خبر:76854
پ
محمد حجتی

ضرورت توانمندسازی تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران بر لزوم گسترش ظرفیت و توانمندسازی تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی تاکید کرد.

وزیر جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران بر لزوم گسترش ظرفیت و توانمند‌سازی تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی تاکید کرد. 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، محمود حجتی که برای شرکت در سی و چهارمین نشست منطقه‌ای خاور نزدیک سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل (فائو) در صدر هیاتی به ایتالیا سفر کرده است، از نمایشگاه تعاونی‌های کشاورزی ایتالیا در بخش میوه و سبزیجات شهر ساحلی ریمینی بازدید و بر لزوم گسترش ظرفیت و توانمند سازی تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی ایران تاکید کرد.

 

***  تشکل‌های تولیدی مسئولیت زنجیره تولید از مرحله تامین نهاده‌ها تا بازار رسانی محصولات کشاورزی را بر عهده دارند

 

 

وی پس از بازدید از این نمایشگاه که در آن ظرفیت و توانمندی‌های شبکه تعاونی‌های بخش کشاورزی به نمایش گذاشته شده بود، با برخی از مدیران اتحادیه‌های تعاونی‌های کشاورزی ایتالیا دیدار کرد. 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر جهاد کشاورزی درپایان اظهار داشت: در کشورهای پیشرو مانند ایتالیا، اتحادیه‌های تعاونی مسئولیت زنجیره تولید از مرحله تامین نهاده‌ها تا بازار رسانی محصولات کشاورزی را برعهده دارند و ما نیز امیدواریم که تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی در ایران نیز ضمن توانمندسازی، در این زمینه اهتمام بورزند.

انتهای پیام///

منبع
پایگاه خبری دولت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + ده =

کلید مقابل را فعال کنید