کد خبر:76359
پ
سرمایه گذاری
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت:

تسهیل در فرآیند جذب سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب و کار

بازنگری و اصلاح قوانین و نیز آیین‌نامه‌ها و همچنین اصلاح اساسنامه سازمان به منظور تسهیل در فرآیند جذب سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار گرفته است .

بازنگری و اصلاح قوانین و نیز آیین‌نامه‌ها و همچنین اصلاح اساسنامه سازمان به منظور تسهیل در فرآیند جذب سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار گرفته است .

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، صادق نجفی در همایش مدیران حقوقی شرکت های شهرک‌های صنعتی استان‌های کشور با اشاره به شرایط فعلی کشور ،کار فعالیت و تلاش جهادی را مهمترین اولویت مدیران این سازمان اعلام کرد و گفت:خدمت به مردم مهم ترین رسالت ماست و در زمینه انجام ماموریت‌های محوله برای خدمت رسانی ، هیچ کوتاهی پذیرفته شده نیست.

 

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت خاطر نشان کرد: امروز ، نیاز به مدیرانی با اندیشه جهادی است تا بتوانیم با رفع مشکلات، فضای مناسبی برای کسب و کار فراهم کنیم.

 

 

***  اصلاح قوانین و مقررات با هدف تسهیل در فرآیند جذب سرمایه‌گذاری   وبهبود فضای کسب و کار

 

 

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت بر لزوم تلاش مدیران حقوقی به منظور اصلاح قوانین و مقررات با هدف تسهیل در فرایند جذب سرمایه گذار ی وبهبود فضای کسب و کار تاکید کرد .

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با تاکید برشفاف سازی امور در سازمان ،گفت:باید مقابله با فساد و بستن گلوگاه‌های فساد، زمینه مناسبی برای فعالیت کارآفرینان و سرمایه‌گذاران فراهم شود.وی با بیان اینکه بیش از ۹۲ درصد صنایع کوچک کشور و صنایع کوچک تشکیل می‌دهند گفت: باید با اجرای برنامه‌های مختلف نظیر ایجاد زنجیره‌های تامین و توجه به نیازهای واحدهای صنعتی گام‌های موثری برای ارتقای این صنایع برداریم تا صنایع کوچک در تولید و اقتصاد کشور و نیز صادرات و اشتغال نقش موثری داشته باشند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه از ۸۰۰ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور، ۴۰۰ شهرک فعال و تقاضا محور است ، گفت: باید تمرکز اصلی بر ارتقاء فعالیت و توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌های تقاضا می‌باشد تا جذب کارآفرینان شتاب گیرد. معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره دامه به اینکه در لایحه بودجه امسال و نیز برنامه ششم توسعه ظرفیت‌های قانونی مناسبی برای ارتقاء وضعیت شهرکهای صنعتی پیش‌بینی شده است اظهار امیدواری کرد با استفاده از این ظرفیت ها شاهد بهبود امور باشیم وی بر جذب و حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی تاکید کرد .

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
پایگاه خبری دولت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید