کد خبر:75134
پ
n82903603-72317587

راه اندازی نخستین واحد خودرو سازی استان یزد

فرماندار مهریز: نخستین واحد خودرو سازی استان یزد با تولید روزانه هشت دستگاه وانت و اشتغالزایی ۳۵ نفر در شهرک صنعتی این شهرستان راه اندازی و فعالیت می کند.

فرماندار مهریز: نخستین واحد خودرو سازی استان یزد با تولید روزانه هشت دستگاه وانت و اشتغالزایی ۳۵ نفر در شهرک صنعتی این شهرستان راه اندازی و فعالیت می کند.

 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، سیدمحمد رستگاری روز چهارشنبه در گفت و گو خبرنگاران با بیان اینکه تمام فعالیت های واحد، توسط متخصصان داخلی انجام می شود افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده برای سه سال آینده ، میزان تولید به روزانه ۳۰ دستگاه خودرو وانت و ون افزایش می یابد. 

 

 

وی بدون اشاره به اعتبارات هزینه شده برای راه اندازی واحد ادامه داد: با گسترش این واحد در سال های آینده زمینه اشتغال ۱۵۰ نفر فراهم و نقش مهمی در اقتصاد منطقه و تولید و حمایت از خرید کالای ایرانی دارد. 

 

 

شهرک صنعتی مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب یزد واقع شده و به دلیل نزدیکی به مرکز استان و همچنین قرار گرفتن در جوار جاده ارتباطی شمال به جنوب کشور ( تهران ، یزد و بندرعباس ) می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. 

 

 

 

*** نخستین واحد خودرو سازی استان یزد ظرفیت تولید روزانه هشت دستگاه وانت و اشتغالزایی برای ۳۵ نفر را دارد

 

 

 

سهولت در دسترسی به راه های اصلی ایران، وجود نیروی انسانی متخصص و همچنین معافیت مالیاتی، ارزانی زمین و زیر ساخت کامل این شهرک را به مکان مناسبی برای احداث کارخانجات جدید تبدیل کرده است. 

 

 

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد و دارای پنج شهرک صنعتی شامل شهید چمران ، ۱۹۶ هکتاری ، یزد مهر ، هرفته و ناحیه صنعتی بهادران با اشتغالزایی چهار هزار نفر است. 

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دارد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید