اخبار برگزیده

کد خبر:73285
پ
فولاد سازی سفید دشت
مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت خبر داد:

پیشرفت ۶۳ درصدی فولاد سازی سفیددشت

مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری: مجموعه فولاد سازی سفیددشت با پیشرفت۶٣ درصدی کل پروژه، به عنوان پیشتاز پروژه های فولادسازی در مجموعه هفت طرح استانی قرار دارد.

 مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه فولاد سازی سفیددشت با پیشرفت۶٣ درصدی کل پروژه، به عنوان پیشتاز پروژه های فولادسازی در مجموعه هفت طرح استانی قرار دارد.

 

 به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، محمود ارباب زاده افزود: در راستای بهره برداری این طرح، فعالیت‌هایی همچون ساماندهی تعمیرات پیشگیرانه، کنترل و کاهش مصرف آب در گردش، تهیه ساختار تجهیزات توقفات در سیستم نگهداری و تعمیرات، تامین قطعات یدکی و تجهیزات اصلی، توسعه محوطه ذخیره مواد اولیه و … صورت گرفته است.

 

*** آخرین پروژه فولاد سازی سفیددشت با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن 

 

وی در خصوص آخرین وضعیت پروژه فولادسازی به عنوان فاز بعدی این شرکت افزود: محصول این پروژه اسلب است و فرایند تولید به روش کوره قوس الکتریکی(EAF) شامل یک کوره با ظرفیت ۱۴۰ تن، یک کوره پاتیلی (LF) و یک ماشین ریخته گری با ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن تختال در سال است.

 ارباب زاده اظهار کرد: در حال حاضر عملیات سیویل پروژه فولادسازی رو به اتمام است و نیمی از تجهیزات پروژه نیز وارد سایت شده است که عملیات نصب آنها نیز در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: انتظار می رود مطابق برنامه زمانبندی صورت گرفته و با حمایت‌های لازم، در اواخر سال جاری شاهد بهره برداری از این پروژه به عنوان اولین واحد فولادسازی طرح‌های استانی باشیم.

 

وی تاکید کرد: در نیمه دوم سال۱۳۹۶ تمامی توقفات بصورت برنامه ریزی شده انجام و از توقفات اضطراری بطور کامل جلوگیری شده است.

  وی در مورد تولید در بخش احیای مستقیم گفت: از آبان ماه ۹۵ تا پایان اسفند ۹۶، در مجموع۵۹۳ هزارتن آهن اسفنجی در این واحد تولید شده است. 

به گزارش خبرگزاری صنایع،مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت، رعایت اصول ایمنی در شرکت را از اصلی ترین برنامه‌ها و اقدامات مورد نظر سازمان دانست که اجرا می شود.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید