کد خبر:72867
پ
photo_2018-04-15_04-23-08

رشد ۱۱درصدی واحدهای احیای مستقیم ۱ و ۲ فولاد مبارکه

معاون بهره برداری فولاد مبارکه: تولید در واحدهای احیا مستقیم ۱ و ۲ فولاد مبارکه رشد ۱۱درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

معاون بهره برداری فولاد مبارکه: تولید در واحدهای احیا مستقیم ۱ و ۲ فولاد مبارکه رشد ۱۱درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مختار بخشیان، میزان تولید آهن اسفنجی فولادمبارکه و مجتمع فولاد سبا در سال گذشته را ۸ میلیون و ۴۵۵هزار تن اعلام کرد و گفت: تولید در واحدهای احیا مستقیم ۱ و ۲فولاد مبارکه رشد ۱۱درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

 

میزان تولید فولاد خام در فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا

معاون بهره برداری شرکت فولادمبارکه اصفهان در ادامه افزود: در سال گذشته میزان تولید فولاد خام در فولادمبارکه و مجتمع فولاد سبا به رقم بی سابقه ۷میلیون و ۲۵۹هزار تن رسید که این میزان تولید نسبتبه مدت مشابه سال قبل (۶میلیون و ۳۱۳هزار تن) رشد ۱۵درصدی را نشان می دهد.

وی در ادامه گفت: تولید کلاف گرم در ناحیه نورد گرم فولادمبارکه و مجتمع فولاد سبا در سال ۱۳۹۶ با تحقق ۱۰۲درصد برنامه و رشد ۷درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ از مرز ۶میلیون تن عبور کرد.

بخشیان تصریح کرد: تولید محصولات سرد درفولاد مبارکه در سال ۹۶ با تحقق ۱۰۳ درصد برنامه و ۹درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل به یک میلیون و ۴۹۲هزار تن و محصولات پوششدار (گالوانیزه، رنگی و قلع اندود) به ۴۱۴هزار تن افزایش یافت.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون بهره برداری شرکت فولادمبارکه اصفهان ادامه داد: ارتقای ایمنی و سلامت کارکنان، افزایش تولید با تمرکز بر محصولات ویژه، افزایش کیفیت و تحویل به موقع محصولات بخشی از مهم ترین اهداف فولاد مبارکه در سال ۹۷ است.

به گفته وی، در سال گذشته ۷ محصول جدید که پیش از این در کشور امکان تولید آن نبوده، در فولادمبارکه تولید شد.

این در حالی است که برای سال جدید نیز تولید ۱۵ محصول کیفی دیگر که در صنایع کشور ازجمله صنعت خودروسازی کاربرد دارند، برنامه ریزی شده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید