کد خبر:72530
پ
جوابیه-نماینده ارومیه

تکذیب اظهارات نماینده ارومیه در خصوص ذوب آهن اصفهان

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان به مصاحبه نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در خبرگزاری خانه ملت مبنی بر تقسیم پول میان اعضای هیات مدیره این شرکت پاسخ داد و این ادعا را رد کرد.

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان به مصاحبه نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در خبرگزاری خانه ملت مبنی بر تقسیم پول میان اعضای هیات مدیره این شرکت پاسخ داد و این ادعا را رد کرد.

 
 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، متن این جوابیه به شرح زیر است:

با توجه به درج مطلبی در خبرگزاری خانه ملت به نقل از نادر قاضی پور«رییس هیات تحقیق و تفحص از معادن کشور» مبنی بر اینکه « بیش از یک میلیارد تومان بین اعضای هیات مدیره ذوب آهن تقسیم شده است »، سعید امید قائمی «معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن اصفهان» ضمن تکذیب ادعای مذکور این توضیحات را ارایه داد:

تنها مبلغی که به اعضا غیر موظف هیات مدیره ذوب آهن اصفهان پرداخت می شود طبق ماده ۱۳۴ قانون تجارت ، “حق حضور در جلسه” است که در چارچوب قوانین و مقررات و بر اساس مصوبه مجمع سهامداران ذوب آهن بصورت ماهانه پرداخت می شود.

 

در مورد اعضای موظف نیز وفق روال قانونی و جاری شرکت و طبق قراردادهای منعقده، حقوق پرداخت می شود.

مجمع عمومی سالیانه سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۹۶ تاکنون برگزار نشده است و به تبع آن تقسیم سود و پاداش هیأت مدیره مشخص نیست.

هیچگونه مبلغی در پایان سال ۹۶ به اعضای هیأت مدیره در قالب پاداش پرداخت نشده است و شرکت خود را ملزم به رعایت مواد ۱۳۲ و ۱۳۴ قانون تجارت می داند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تمامی اطلاعات شفاف مالی شرکت در سامانه کدال بورس قابل مشاهده است و با توجه به انتشار اخبار غیر واقعی و غیر مستند، شرکت ذوب آهن اصفهان حق پیگیری موضوع را در محاکم ذیربط برای خود محفوظ می داند.
 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید