اخبار برگزیده

کد خبر:72171
پ
۶۳۶۲۸۶۳۱۷۹۰۴۳۵۷۴۰۷

سامانه سهام عدالت از فردا دوباره در دسترس قرار می‌گیرد

سامانه سهام عدالت که جهت بروزرسانی اطلاعات و اعمال اصلاحات و تغییرات نرم‌افزاری لازم، از ساعت ۲۴ روز ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۶ موقتاً از دسترس خارج شده بود، از روز چهارشنبه،۱۵ فروردین ماه دوباره در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

سامانه سهام عدالت که جهت بروزرسانی اطلاعات و اعمال اصلاحات و تغییرات نرم‌افزاری لازم، از ساعت ۲۴ روز ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۶ موقتاً از دسترس خارج شده بود، از فردا (چهارشنبه،۱۵ فروردین ماه) دوباره در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مخاطبان و مشمولان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به این سامانه به‌ نشانی www.samanese.ir از صورت وضعیت دارایی خود آگاه و همچنین اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود برای دریافت سودسهام عدالت و بهره مندی از اطلاعات آن کنند.

 

همه مشمولان غیر از یک گروه سود سهام عدالت خود را کامل دریافت کردند

گفتنی است به افرادی که از محل سودهای ۱۰ سال گذشته به علاوه آورده نقدی یا تخفیف مجموعا یک میلیون تومان سهام‎عدالت داشتند بابت سال مالی ۱۳۹۵، ۱۵۰ هزار تومان و کسانی که ارزش سهامشان کمتر بود، به تناسب ارزش سهامشان سود تخصیص یافت که در مرحله اول واریز سود، یک سوم از مبلغ کل، از طریق شماره شبای بانکی که آن ها به سامانه سهام‎عدالت اعلام کرده بودند واریز شد و بعدها همه مشمولان غیر از یک گروه سودسهام عدالت خود را کامل دریافت کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آن طور  که سازمان خصوصی سازی در سال ۱۳۹۶ اعلام کرده بود، باقی مانده سود سهام عدالت مرحله تکمیلی گروه بیستم مشمولان شامل کارکنان شاغل در دستگاه‌های اجرایی، بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی به تدریج از روزهای اول کاری سال ۱۳۹۷ با دریافت تدریجی سود تقسیمی مجامع شرکت‌های سرمایه پذیر، به حساب این دسته از مشمولان واریز می شود.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع ایران