کد خبر:72333
پ
۱۷۷۱۱۳

خدمت رسانی جایگاه‎های عرضه سوخت استان البرز به مسافران نوروزی

جایگاه‎های سوخت استان البرز با تمام ظرفیت، سوخت مورد نیاز خودروها را تا پایان تعطیلات عید نوروز تأمین و توزیع می کنند.

جایگاه‎های سوخت استان البرز با تمام ظرفیت، سوخت مورد نیاز خودروها را تا پایان تعطیلات عید نوروز تأمین و توزیع می کنند.
 
 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، رئیس روابط عمومی منطقه از آمادگی تمامی جایگاه های عرضه سوخت این استان برای تأمین و توزیع سوخت مورد نیاز مسافرین تا پایان تعطیلات عید نوروز خبر داد و گفت:

استان البرز به دلیل استقرار در مسیر مواصلاتی بیش از ۱۴ استان کشور پذیرای تعداد زیادی از مسافرین در روزهای تعطیل به مناسبت های مختلف، به ویژه ایام عید نوروز می باشد.

تامین سوخت مورد نیاز مسافرین نوروزی در استان البرز

سیدجواد حسینی افزود: از اوایل اسفند ماه سال گذشته برنامه ریزی لازم برای استقبال از مسافرین نوروزی و تامین سوخت مورد نیاز آنها در استان البرز انجام شده و با بازرسی و ارزیابی وضعیت عمومی جایگاه های سوخت در قالب گل گشت نوروزی تمامی این جایگاه ها در شرایط مطلوب قرار داشته و تأمین و عرضه سوخت مورد نیاز مسافران تا پایان تعطیلات نوروزی بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز اشاره داشت: در بازرسی های انجام شده بر تکریم مراجعین، نظافت عمومی، رعایت اصول و استانداردهای ایمنی، زیبا سازی و رنگ آمیزی، ایجاد فضای سبز، آماده به کار بودن تجهیزات، ایجاد امکانات رفاهی و حضور فرد پاسخگو تاکید شده است.

گفتنی است، در حال حاضر ۶۶ باب جایگاه عرضه بنزین و ۵۵ باب جایگاه عرضه سوخت CNG در استان البرز وجود دارد که تمامی آنها فعال بوده آمادگی کامل برای عرضه سوخت دارند.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع ایران