کد خبر:266283
پ
بازرسی
معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه:

دست‌یابی به سیستم‌های پایدار و قابل ‌اطمینان با انجام بازرسی‌های مؤثر

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه معتقد است، به‌ طور قطع، دست‌یابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌اطمینان در شرکت فولاد مبارکه با انجام بازرسی‌های مؤثر میسر خواهد شد.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه معتقد است، به‌ طور قطع، دست‌یابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌اطمینان در شرکت فولاد مبارکه با انجام بازرسی‌های مؤثر میسر خواهد شد.

 

*** دست‌یابی به سیستم‌های پایدار با انجام بازرسی‌های مؤثر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مختار بخشیان، در هفتمین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار که با محوریت بررسی وضعیت سیستم‌های بازرسی برگزار شد، گزارش‌ها و مطالب آموزشی حوزه ایمنی را که در جلسات این کمیته مطرح می‌شود، مفید دانست و با تأکید بر مسئولیت همه کارکنان و مدیران در تمامی رده‌های سازمانی در قبال موضوع ایمنی، اظهار کرد:

حضور مؤثر مدیران و سرپرستان در سایت و نظارت بر انجام ایمن فعالیت‌ها یکی از راه‌های پیشگیری از وقوع حوادث است.

 

معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه در پایان بازرسی مؤثر از تجهیزات باربرداری (سیم بکسل، هوک، پنس‌ها و…)، سازه‌های فلزی، سیلندرهای اطفای حریق، باکس‌های گاز و اکسیژن و تونل‌های برق را در نواحی مختلف به‌ منظور دست‌یابی به ایمنی در شرکت فولاد مبارکه و همچنین نقش تکنسین‌های خط تولید و تعمیرات را در زمینه بازرسی‌ها بسیار حائز اهمیت دانست.

 

*** ارائه اقدامات انجام‌ گرفته در زمینه سیستم‌های بازرسی

 

مدیر دفتر فنی نگهداری و تعمیرات نیز گزارشی از اقدامات انجام‌ گرفته در زمینه سیستم‌های بازرسی در نواحی مختلف و وضعیت کنونی بازرسی از ابزار و تجهیزات، تونل‌های برق، لایف‌لاین‌ها و کپسول‌های اطفای حریق ارائه کرد و همچنین به بیان نقاط ضعف و قوت نواحی مختلف در زمینه بازرسی از تجهیزات و تونل‌های برق پرداخت.

 

***  ارائۀ گزارشی از وضعیت سازه‌های فلزی

 

رییس بازرسی جراثقال‌ها و سازه‌های شرکت فولاد مبارکه نیز با ارائۀ گزارشی از وضعیت سازه‌های فلزی و سازه جرثقیل‌های سقفی در نواحی مختلف شرکت، انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در زمینه تقویت سازه‌های فلزی به‌ منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی را مورد تأکید قرار داد.

 

*** حاضرین هفتمین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است به‌ منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مدیر ارشد تولید، مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی، مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌زیست و سایر مدیران به ‌صورت آنلاین در این جلسه حضور داشتند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول