کد خبر:71505
پ
IMG19354977
رئیس کمیسیون صنایع و معادن:

می توانیم با خودروسازان دنیا رقابت کنیم

صنعت خودروسازی کشور محصول نیم قرن فعالیت است و ما می‎توانیم صادرکننده خودرو در منطقه باشیم و با خودروسازان دنیا رقابت کنیم.

صنعت خودروسازی کشور محصول نیم قرن فعالیت است و ما می‎توانیم صادرکننده خودرو در منطقه باشیم و با خودروسازان دنیا رقابت کنیم.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، عزیز اکبریان در مراسم رونمایی از کتاب مسئولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در بودجه ۹۷ پیش بینی‎های خوبی برای تولید، رفع موانع تولید، مشوق‎های صادراتی که برای نخستین بار پیگیری شده و فضای کسب و کار اتخاذ شده و مجلس در خدمت شما است.

 

وی گفت: ​دولت هم باید نظارت و حمایت خوب داشته باشد، بسیاری از زیرساخت‎های صنعتی در دوران آقای نعمت‎زاده ایجاد شد و آقای شریعتمداری هم اهتمام خوبی دراین بخش دارد و لازم است ما بعنوان صنعتگر همت کنیم.

 

وی گفت: ​ما امروز در تولید بسیار از کشورهای منطقه حتی ترکیه جلو هستیم، در صورت حمایت دولت و خواستن ما بعنوان صنعتگر می‎توانیم در کیفیت و کمیت رشد کنیم و می‎توانیم کره جنوبی باشیم.

 

اکبریان اعلام کرد: صنعت خودروسازی کشور محصول نیم قرن فعالیت است و همه ما چه صنعتگر و چه نمایندگان مجلس و سایر مردم مسئولیت‌هایی برعهده داریم.

 

*** ما می‎توانیم با خودروسازان دنیا رقابت کنیم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان افزود:​ دشمن امروز از بمب ما نمی‎ترسد از فناوری هسته‎ای ما و از دانش ما در این حوزه هراس دارد، ما می‎توانیم روی پای خود بایستیم و می‎توانیم با خودروسازان دنیا رقابت کنیم، می‎توانیم صادرکننده خودرو در منطقه باشیم، ​می‎توانیم رضایت بیشتر مردم را تامین کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید