کد خبر:71562
پ
نشست-خبری-موسوی-خواه-۱۰۱
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از حوادث طبیعی امسال، سربلند بیرون آمد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، عملکرد همکاران خود در حوادث طبیعی، همچون زلزله و برف و کولاک را، عملکردی قایل قبول و خوب دانست و تاکید کرد شرکت متبوعش از این حوادث، سربلند بیرون آمد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ، عملکرد همکاران خود در حوادث طبیعی، همچون زلزله و برف و کولاک را، عملکردی قایل قبول و خوب دانست و تاکید کرد شرکت متبوعش از این حوادث، سربلند بیرون آمد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، به نقل از خبرگزاری سروش، از محل نشست خبری پایان سال، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور با اهالی رسانه، سید‌محمدرضا موسوی‌خواه با اشاره به عملکرد همکاران خود در سالی که گذشت، گفت:

 

همکاران بنده امسال سالی سخت را پشت سر گذاشتند، اما خوشبختانه در تمامی حوادث طبیعی همچون زلزله و برف و کولاک، عملکرد خوبی داشتند.

 

وی اضافه کرد: با وجود اینکه امسال زلزله‌های متمادی و مستمر در تهران و کرمانشاه داشتیم، اما خوشبختانه توانستیم سوخت لازم را به طور مستمر و کامل تامین کنیم.

 

موسوی‌خواه تصریح کرد: با توجه به اینکه سوخت‌رسانی در این شرایط کار آسانی نبود و در برخی موارد حتی نفتکش‌های ما مجبور شدند ۱۲ ساعت در مسیر جایگاه‌ها باشند، اما ظرف ۲۴ ساعت ۲۸ میلیون لیتر در تهران توزیع سوخت داشتیم و این در حالی است که کل میزان سوخت ارسالی به کشور ۱۰۸ میلیون لیتر بوده است.

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به بارش‌های برف و باران قابل توجه در سالی که گذشت، گفت:

 

زمان بارش‌های برف و باران نیز که تعداد زیادی از استان‌های کشور درگیر شده بودند، شرکت ملی پخش، عملکرد خوبی داشت و ما تلاش کردیم علیرغم مشکلات و موانعی که وجود داشت هموطنان ما از نظر تامین سوخت مشکلی نداشته باشند.

 

اقدامات شرکت ملی فرآورده‌های نفتی در زمان بارش سنگین برف

 

موسوی‌خواه در این خصوص اضافه کرد، در زمان بارش سنگین برف و در حالی که تعداد زیادی از هموطنان ما در جاده‌ها، گرفتار برف و کولاک شده بودند و نیاز شدیدی به تامین سوخت داشتند، همکاران بنده در جایگاه‌های مختلف در محورهای برفگیر کشور، به کمک هموطنان آمدند و تحت هر شرایطی به آنها سوخت‌رسانی کردند.

 

همکاران بنده در جایگاه‌های مختلف، علیرغم غیرقانونی بودن، بنزین را در ظروف ۱۰ و ۲۰ لیتری آماده کردند و به هموطنانی که با خودروهای خود در برف و کولاک گرفتار شده بودند، رساندند.

 

موسوی‌خواه، با اشاره به اینکه، در این خصوص، چند مورد وجود دارد که باید به آن اشاره شود، گفت:

 

همکاران من در جاده‌های برفگیری که برخی از هموطنان ما به علت تمام کردن سوخت در آن گرفتار شده بودند و امکان تردد خودرو نیز وجود نداشت، در برخی مواقع حتی با پای پیاده و با ظروف ۱۰ و ۲۰ لیتری به آنها سوخت رساندند و حتی در برخی موارد این کار را به صورت رایگان انجام دادند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان از همکاران خود به خاطر زحمات و فداکاری‌هایی که در این خصوص انجام دادند، تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید