کد خبر:71573
پ
وزارت۱

شجاعی برهان دبیر جدید هیأت مرکزی گزینش وزارت صنعت شد

ضیاءالدین شجاعی برهان در مراسم تکریم و معارفه دبیران قدیم و جدید هیأت مرکزی گزینش وزارت صنعت، به عنوان دبیر جدید معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه دبیران قدیم و جدید هیأت مرکزی گزینش وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز شنبه در سالن جلسات ساختمان شماره یک این وزارتخانه ( ساختمان شهیدان مهری) برگزار و ضیاءالدین شجاعی برهان به عنوان دبیر جدید معرفی شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، علی یزدانی «دبیر سابق هیأت مرکزی گزینش وزارتخانه» ضمن تبریک به سید ضیاالدین شجاعی برهان به عنوان دبیر جدید، گزارشی از عملکرد هیأت مرکزی و هسته‎های تابعه را در سال ۹۶ ارایه داد.

در ادامه این جلسه وطنی « دبیر هیأت عالی گزینش وزارتخانه» از خدمات یزدانی در زمان تصدی این پست نقدیر کرد و انتخاب شجاعی برهان را تبریک گفت.

وی ضمن تأکید بر اهمیت امور گزینش و لزوم دوری از تنگ نظری در فرآیند گزینش، وظایف هیأت مرکزی را در سخنان کوتاهی به تشریح وظایف هیأت مرکزی گزینش پرداخت.

 

تقدیر شجاعی برهان از خدمات یزدانی

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان شجاعی برهان نیز با تقدیر از خدمات یزدانی و تشکر از راهنمایی‌های دبیر هیأت عالی گزینش بر اهمیت موضوع گزینش تأکید کرد و گفت: امیدواریم با حمایت گزینشگران و ساماندهی تشکیلات و فرآیند گزینش در پیشبرد سلامت اداری و جلوگیری از جذب نیروهای نامناسب گام مهی برداشته شود.

 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع ایران