کد خبر:71102
پ
صنعت
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:

پرداخت ۹۰۹ فقره تسهیلات صنعتی و کشاورزی در قزوین

رییس سازمان صنعت قزوین: در مجموع ۹۰۹ فقره تسهیلات صنعتی و کشاورزی به مبلغ ۷۷۳ میلیارد تومان در رونق تولید، پرداخت مستقیم و انتقالی از سال ۹۵ بوده که امسال پرداخت شده است.

رییس سازمان صنعت قزوین: در مجموع ۹۰۹ فقره تسهیلات صنعتی و کشاورزی به مبلغ ۷۷۳ میلیارد تومان در رونق تولید، پرداخت مستقیم و انتقالی از سال ۹۵ بوده که امسال پرداخت شده است.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با بیان پرداخت ۹۰۹ فقره تسهیلات صنعتی و کشاورزی در قزوین، افزود: تاکنون ۴۷۸ واحد تولیدی در استان از محل تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۳ هزار و ۶۲۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده است.

 

وی ادامه داد: تاکنون ۳۸۴ فقره تسهیلات به مبلغ سه هزار و ۸۳۵ میلیارد ریال هم به صورت پرداخت مستقیم در بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت شده است.

 

پرزحمت اضافه کرد: در هفته گذشته ۲۱ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۸۰ میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل استان در بخش رونق تولید پرداخت شد.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین در ادامه از ثبت‌نام ۲۱۶ فقره درخواست تسهیلات در بخش بازسازی و نوسازی در صنعت و کشاورزی خبر داد و گفت: در استان تاکنون سه فقره به مبلغ ۵۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

 

پرزحمت همچنین از کسب رتبه نخست استان قزوین در بخش نظارت در کشور خبر داد و گفت: تاکنون ۷۸ فرم نظارت توسط شهرستان‌های استان تکمیل شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، در پایان مطرح کرد: تاکنون در مجموع تعداد ۹۰۹ فقره تسهیلات در دو بخش صنعت و کشاورزی به مبلغ ۷۷۳ میلیارد تومان در رونق تولید، پرداخت مستقیم و انتقالی از سال ۹۵ بوده که در سال جاری پرداخت شده است.

 

گفتنی است، در پایان مشکلات چهار واحد صنعتی در غالب کارگروه رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی در خصوص رونق تولید اتخاذ شد.

 

انتهای پیام///

منبع
شاتا