اخبار برگزیده

عکاس :
پ

نکوداشت سهام عدالت (گزارش تصویری)

نکوداشت سهام عدالت صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد. 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مراسم نکوداشت سهام عدالت با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور، کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، پوری حسینی معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان خصوصی سازی ، مدیران و مقامات کشوری و بیش از ١٣٠٠ نفر از مشمولان سراسر کشور برگزار شد.

 

پوری حسینی در مراسم نکوداشت سهام عدالت افزود: این سامانه در یکسال ۱۴۰ میلیون خدمت الکترونیکی به ۴۹ میلیون نفر ارائه کرد و با ۱۰۰ حمله بزرگ سایبری دست و پنجه نرم کرده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هر مشمول سهمی یک میلیون تومان اسمی ولی به ارزش ۲ و نیم میلیون تومان در اختیا دارد که برای نخستین بار سود قانونی آن را پرداخت کردیم.
وی تصریح کرد: تا به امروز سود سهام عدالت ۱۹ گروه از ۲۰ گروه مشمول پرداخت شده و تنها گروه کارمندان دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان باقیمانده که آن هم تا پایان سال انجام می شود.

 

نمی‌گذاریم آمریکایی‌ها هر کار خواستند بکنند ؛ باید اقتصاد را حفظ کنیم 

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه اگر غربی ها دیوانه‌گی کنند و باز هم تحریم را برگردانند، باید اقتصاد را حفظ کنیم، گفت: تلاش داریم تا با گفتگو نگذاریم آمریکایی‌ها هر کار خواستند بکنند.
 
اسحاق جهانگیری که در مراسم نکوداشت سهام  عدالت سخن میگفت افزود: یکی از مباحثی که اکنون در دستور کار دولت قرار گرفته و مردم در جریان آن قرار گرفته‌اند، مباحث مرتبط با اقتصاد مقاومتی است، به این معنا که اقتصاد مقاومتی با این هدف اعلام شد که اقتصاد ایران، به مرحله ای از مقاومت و تاب آوری برسانیم که در مقابل تکانه‌هایی که در بیرون کشور علیه کشور طراحی می شود، آسیب نبیند.
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون اول رئیس جمهور افزود: مهمترین تکانه‎ای که به اقتصاد ایران در دوران حیات جمهوری اسلامی ایران وارد شده است، تحریم بوده که قدرت های غربی به بهانه واهی علیه مردم اعمال کرده اند.
 
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید