اخبار برگزیده

کد خبر:71437
پ
۳۷۵۶۷۸_۹۰۳ (۱)

تاخیر ۴ ساعته و بی نظمی در پرواز تهران-مشهد

پرواز شماره ۴۶۸ پنجشنبه تهران به مشهد که قرار بود ساعت ۲۰ و ۵ دقیقه حرکت کند، بدون اطلاع قبلی به تعداد زیادی از مسافران با ۵ ساعت تاخیر همراه شده است.

پرواز تهران-مشهد ( شماره ۴۶۸) پنجشنبه که قرار بود ساعت ۲۰ و ۵ دقیقه حرکت کند، بدون اطلاع قبلی به تعداد زیادی از مسافران با ۵ ساعت تاخیر همراه شده است.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مسافران پرواز تهران-مشهد که قبل از ساعت ۱۹ در فرودگاه حاضر بودند با اعلام تاخیر تا ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه مواجه شدند.

عده ای از آنها فرودگاه را ترک‌ کردند و عده ای نیز همچنان در فرودگاه ماندند اما ساعت ۲۳ اعلام شد این‌ پرواز تا ساعت ۴۰ دقیقه بامداد تاخیر خواهد داشت.

 

این بار اعلام شد این تاخیر به دلیل تعویض هواپیما بوده است.این تاخیر نزدیک به ۵ ساعته در حالی است که به تعدادی از این مسافران هیچ‌گونه اطلاع رسانی نشده بود.

 

مسئولان ایران ایر در فرودگاه به مسافران گفتند مسئولیت عدم ارسال اس ام اس بر عهده آنها نیست و در این‌ زمینه مسافران هیچ حقوقی ندارند، تنها به دلیل تاخیر بیش از ۲ ساعت و آن هم به شرط انصراف از این پرواز می‌توانند تا ۶ ماه آینده یکی از پروازهای همین مسیر و همین شرکت هواپیمایی را با ۳۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

 

در حالی که عده‌ای از مسافران این پیامک را دریافت نکرده اند، برای عده دیگری از مسافران پیامک‌های متفاوتی ارسال شده است.

 

به گزارش صنایع، هم اکنون مسافران پرواز تهران-مشهد، معترض به این بی نظمی در ترمینال ۲ فرودگاه مهر آباد دربرابر کانتر ایران ایر تجمع کرده اند.

همچنین تعدادی از آنها اعلام کرده اند اگر این‌ پرواز سالم به مقصد برسد قصد دارند از ترک هواپیما تا عذرخواهی رسمی مسئولان ایران‌ایر و جبران خسارت خودداری کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و خبری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول