کد خبر:70709
پ
۲۰۷۵۰۵۹
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی:

تجلیل از ۴۴ واحد حامی حقوق مصرف‌کننده در آذربایجان‌شرقی

رییس سازمان صنعت آذربایجان‌شرقی: از ۴۴ واحد حامی حقوق مصرف‌کننده در همایش حامیان حقوق مصرف‌کننده آذربایجان‌شرقی تجلیل شد.

رییس سازمان صنعت آذربایجان‌شرقی: از ۴۴ واحد حامی حقوق مصرف‌کننده در همایش حامیان حقوق مصرف‌کننده آذربایجان‌شرقی تجلیل شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، حسین نجاتی در سومین همایش حامیان حقوق مصرف‌کنندگان با بیان این مطلب، افزود: همه ساله سه همایش برگزار می‌کنیم و امسال انتخاب ۴۴ واحد نمونه در بخش‌های مختلف به عنوان حمایت از حقوق مصرف‌کننده جای افتخار دارد.

 

وی گفت: همایش دیگری نیز به عنوان صادرات ملی تجلیل از ۴۴ واحد حامی حقوق مصرف‌کننده در آذربایجان‌شرقی داریم که خوشبختانه در این همایش واحدهای تولیدی و معدنی استان به عنوان نمونه و ممتاز انتخاب می‌شوند.

 

نجاتی بیان کرد: ما استانی هستیم که قانون‌ را به خوبی اجرا می‌کند به طوریکه ۵ هزار و ۵۰۰ واحد نانوایی در استان و ۲ هزار و ۵۰۰ واحد نانوایی در تبریز داریم و اتحادیه نانوایی همکاری خوبی با سازمان دارد.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: متاسفانه در سایر استان‌ها از جمله تهران این قانون‌ رعایت نمی‌شود، مدام قیمت‌ها را تغییر می‌دهند و واحدها از ما گلایه دارند، این نابسامانی در بخش لبنی نیز ایجاد شده است.

 

نجاتی ادامه داد: از مسوولان می‌خواهیم رعایت قیمت تنطیم بازار را در اولویت قرار دهند تا مشکلات حل شود.

 

به گزارش  خبرگزاری صنایع، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، در پایان با قدردانی از نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در رابطه با اهمیت به شعار سال، گفت: هم امام جمعه تبریز و هم استاندار در دل صنعت قرار دارند و چندین بار از نزدیک بازدیدهایی از واحدهای صنعتی داشته‌اند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع