اخبار برگزیده

کد خبر:70803
پ
۱۲۱
در نخستین جلسه هیات مدیره شرکت ملی مس عنوان شد:

تاکید کرباسیان بر تامین سرمایه طرح‌های اکتشافی

رئیس هیات عامل ایمیدرو: برای اجرای طرح‌های جاری حدود ۱۰۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی نیاز است و باید تا اتمام این پروژه‌‌ها تامین سرمایه انجام شود.

مهدی کرباسیان : برای اجرای طرح‌های جاری حدود ۱۰۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی نیاز است و باید تا اتمام این پروژه‌‌ها تامین سرمایه انجام شود.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، رئیس هیات عامل ایمیدرو با تاکید براهمیت افزایش ذخایر جدید برای پیشبرد طرح‌های توسعه افزود: حوزه اکتشاف با توجه به طرح‌های جدید باید پیگیری شود تا ذخایر جدید اکتشاف شود. در این زمینه استفاده از فناوری‌های نوین اهمیت زیادی دارد.

مهدی کرباسیان گفت: تبدیل شرکت مس به یک هلدینگ با دو یا سه زیر مجموعه نیز باید مجدداً بررسی شود.

 

کرباسیان با اشاره به این‌که مدیریت شرکت باید با مجتمع ‌ها و نمایندگان مناطق تعامل داشته باشد افزود: با توجه به ترکیب سهام‌داران (سهام عدالت، شستا و دولت) باید منافع کشور و مردم دیده شود و همه این اقدامات باید با لحاظ کردن منافع ملی و اقتصادی شرکت انجام شود.

 

رئیس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر این‌که صندوق بازنشستگی مس یک موضوع مهم در شرکت مساست که باید به آن توجه ویژه شود، عنوان کرد: باید با اتخاذ سیاست‌هایی صندوق را با آرامش و به دور از مخاطرات مدیریت کنیم و با کانون بازنشستگان نیز تعامل داشته باشیم.

انتهای پیام///

منبع
ایمیدرو