اخبار برگزیده

کد خبر:70347
پ
صیدی-۲
مدیرعامل بانک صادرات:

شایعه ورشکستگی بانک صادرات واقعیت ندارد

شایعه ورشکستگی بانک صادرات، انطباقی با واقعیت ندارد و این بانک دست کم به اندازه دو برابر عمر ۶۵ ساله، ظرفیت رشد و ماندگاری دارد.

شایعه ورشکستگی بانک صادرات ، انطباقی با واقعیت ندارد و این بانک دست کم به اندازه دو برابر عمر ۶۵ ساله، ظرفیت رشد و ماندگاری دارد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مدیر عامل بانک صادرات در حاشیه برگزاری مجمع روز شنبه این بانک که با موضوع انتخاب اعضای هیات مدیره برگزار شده بود در واکنش به شایعه ورشکستگی بانک صادرات گفت:

شایعه ورشکستگی و به کاربردن این واژه برای بزرگترین بانک بورسی با بیش از ٢۴٠٠ شعبه و باجه، ١۵٠٠ هزار میلیارد تومان دارایی، ٢٢ شعبه و سرپرستی بین‌المللی، ۴۵ میلیون کارت صادر شده و از همه مهمتر برند بسیار معتبر آن، کارشناسی نیست و انطباقی با واقعیات ندارد.

 

حجت‌اله صیدی افزود: قبل از اینکه مدیر عامل بانک صادرات شوم از بیرون اخبار و شایعات را دنبال می‌کردم و قدری نگران این بانک بودم که تصور می‌کردم اوضاع این مجموعه بزرگ بانکی وخیم است. اما اکنون که کمتر از یک ماه است “وبصادر” را اداره می‌کنم، متوجه شدم وضعیت آن با این شایعات خیلی فاصله دارد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل بانک صادرات در پایان گفت: واقعاً شرایط نگران کننده نیست و بنیاد این بانک محکمتر از این حرف‌ها است و دست کم به اندازه دو برابر عمر ۶۵ ساله، ظرفیت رشد و ماندگاری دارد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع