کد خبر:69926
پ
photo_2018-02-21_20-53-56
معاون سازمان صنايع كوچک و شهرك هاي صنعتي ايران:

تحقق صادرات ۲ میلیارد دلاری صنایع کوچک

معاون سازمان صنایع کوچک: در سال‎جاری ۲ میلیارد دلار صادرات برای بخش صنایع کوچک هدفگذاری شد که در ۱۱ ماهه امسال تحقق یافت.

معاون سازمان صنایع کوچک : در سال‎جاری ۲ میلیارد دلار صادرات برای بخش صنایع کوچک هدفگذاری شد که در ۱۱ ماهه امسال تحقق یافت.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع ایران، غلامرضا سلیمانی، معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در همایش تقدیر از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک اعلام کرد: امسال ۲ میلیارد دلار صادرات برای بخش صنایع کوچک هدفگذاری شد که در ۱۱ ماهه امسال تحقق یافت.

 

سلیمانی افزود: امسال ۵ هزار واحد صنعتی صادراتی در مجموعه شهرک‎ها و نواحی صنعتی شناسایی شد که ۱۲۰۰ واحد صنعتی، مدارک و اسناد خود را برای بررسی عملکرد به سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی ارایه دادند.

 

وی گفت: از این تعداد، ۳۱۰ واحد صنعتی صادر کننده برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. همچنین از ۲۰ شرکت مدیریت صادرات و کنسرسیوم صادراتی برتر نیز در این حوزه تقدیر خواهد شد.

 

سلیمانی بیان کرد: امسال استان قزوین در سطح کشور رکوددار واحدهای صنعتی کوچک صادرکننده بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، در پایان گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی ایران به عنوان سازمان توسعه‎ای، متولی حمایت از صنایع کوچک و متوسط است و ماموریت حمایت‎های نرم‎افزاری و سخت افزاری برای ایجاد و توسعه فعالیت‌های واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را بر عهده دارد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع