کد خبر:69568
پ
سقوط+هواپیمای+مسافربری+در+سمیرم

پیدا شدن لاشه هواپیمای مسافربری صحت دارد؟

در دومین روز از جستجوی لاشه هواپیمای پرواز تهران – یاسوج، حدود ساعت ۱۳ خبری در رسانه ها، مبنی بر این که لاشه هواپیما پیدا شده، منتشر شد، اما این خبر تا کنون از سوی مسئولان رسمی، تایید نشده است.

در دومین روز از جستجوی لاشه هواپیمای مسافربری پرواز تهران – یاسوج، حدود ساعت ۱۳ خبری در رسانه ها به نقل از مدیرکل حوزه استانداری کهگیلویه و بویر احمد، مبنی بر این که لاشه هواپیما پیدا شده، منتشر شد  اما این خبر تا کنون از سوی مسئولان رسمی، تایید نشده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع ایران، مبنای این خبر مشاهده لکه سیاهی در ارتفاعات پادنای سمیرم بوده است اما تیم جستجو و بررسی هنوز این خبر را تایید نکرده است.

 

تکذیب خبر از سوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بلافاصله پس از انتشار این خبر در رسانه‌ها در گفتگو با شبکه خبر هرگونه پیداشدن لاشه هواپیمای مسافربری پرواز تهران – یاسوج را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، صبح روز گذشته هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج با بیش از ۶۰ سرنشین در منطقه سمیرم اصفهان سقوط کرد و به دلیل شرایط جوی منطقه، بارش شدید باران و برودت هوا، عملیات تجسس با مشکلاتی روبرو شد و تلاش‌ها برای یافتن لاشه این هواپیما طی شبانه روز گذشته نتیجه‌ای نداشت. 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع