اخبار برگزیده

کد خبر:69411
پ
۱۸۱۵۳۸۵
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

پرداخت تسهیلات به ۴۳۳ واحد تولیدی در قزوین

رییس سازمان صنعت استان قزوین، از پرداخت تسهیلات به ۴۳۳ واحد تولیدی در این استان، به مبلغ ۳۰۲ میلیارد تومان از محل تسهیلات رونق تولید خبر داد.

رییس سازمان صنعت استان قزوین، از پرداخت تسهیلات به ۴۳۳ واحد تولیدی در این استان، به مبلغ ۳۰۲ میلیارد تومان از محل تسهیلات رونق تولید خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، علی پرزحمت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین، ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات به ۴۳۳ واحد تولیدی در این استان، بیان کرد: این تسهیلات در بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی بوده است و تاکنون ۲۸۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۰۱ میلیارد تومان نیز به صورت مستقیم در این بخش‌ها پرداخت شده است.

 

وی اضافه کرد: تاکنون ۱۷ طرح تولیدی صنعتی ۶۰ درصد به بالا به مبلغ ۱۸ میلیارد تومان و ۱۶۶ طرح صنعتی سرمایه در گردش به مبلغ ۲۱۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده است.

 

پرزحمت با بیان اینکه در دو هفته گذشته تعداد ۲۵ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۲۵ میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل کشور در بخش رونق تولید پرداخت شده است، افزود: امیدواریم بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات، همکاری و تعامل لازم را داشته باشند تا شاهد رونق تولید باشیم.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در ادامه گزارش خود از ثبت‌نام ۲۰۳ فقره درخواست تسهیلات در استان در بخش بازسازی و نوسازی صنعت، معدن و کشاورزی خبر داد و گفت: در استان تاکنون دو فقره به مبلغ ۴۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان این جلسه مشکلات سه واحد صنعتی و کشاورزی در غالب رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی در راه رونق تولید اتخاذ شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع