اخبار برگزیده

کد خبر:69123
پ
۳-۱

مجاز بودن شرکت کیان موتور وارنا به پیش‌فروش خودروی بورگوارد

دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، مجوز پیش فروش ۲۳۵دستگاه خودروی بورگوارد را برای شرکت کیان موتور وارنا صادر کرد.

دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، مجوز پیش فروش ۲۳۵دستگاه خودروی بورگوارد را برای شرکت کیان موتور وارنا صادر کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، با توجه به مستندات و بر اساس ماده ( ۵ ) آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو، پیش‌فروش ۲۳۵ خودروی بورگوارد Bx7 نوع S700 گونه BW6470B1Y5B مدل سال ۲۰۱۸ در شرکت کیان موتور وارنا با رعایت الزامات و دستورالعمل‌های ابلاغی بلامانع است.

 

تاریخ ثبت سفارش این خودروها ۷ و ۱۶ بهمن ماه امسال بوده است.

 

گروه خودروسازی BORGWARD در سال ۱۹۱۹ توسط کارل BORGWARD پیشگام صنعت اتومبیل سازی کشور آلمان در شهر برمن احداث شد. در آن دوره BORGWARD تبدیل به سومین خودروساز بزرگ آلمان و بزرگترین صادرکننده خودرو آلمان شد. BORGWARD با فناوریها و طرحهای نوآورانه خود و صادرات بیش از ۶۰ درصد حجم کل صادرات وقت آلمان و فروش در پنج قاره اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی ، افریقا و آسیا فعالیت خود را در سطح بین المللی گسترش داد. BORGWARD با تعهد به نوآوری و پیشرفت دائمی بیشترین خطوط تولید محصولات متنوع را ایجاد نمود و انواع مختلف وسایل نقلیه تاریخی شامل خودرو صندوقدار، خودروهای مسابقه، اتوبوس، خودرو آتش نشانی و حتی بالگرد را تولید کرده است.

انتهای پیام///

منبع
شاتا