اخبار برگزیده

کد خبر:69127
پ
photo_2018-02-14_15-48-14

بهره‌برداری از واحد جدید فرآورده‌های گوشتی کاله مازندران

واحد جدید فرآورده‌های گوشتی شرکت کاله مازندران با حضور وزیر صنعت، بهره برداری قرار گرفت.

واحد جدید فرآورده‌های گوشتی کاله مازندران با حضور وزیر صنعت، بهره برداری و عملیات اجرایی دو واحد کشتارگاه طیور و تولید انواع پیتزای نیمه آماده این شرکت آغاز شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع ایران، واحد جدید فراورده‌های گوشتی کاله مازندران پس از حدود ده سال با نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان راه‌اندازی می‌شود و برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال به وجود آورده است. همچنین حدود ۴۰۰ نفر برای فروش، پخش و بازاریابی در این واحد جدید صاحب شغل می‌شوند.

 

برای کشتارگاه طیور که تامین کننده مواد اولیه واحد فراورده‌های جدید گوشتی است حدود ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری ریالی و ۳ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی خواهد شد که با راه اندازی آن حداقل ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از یک هزار نفر نیز به صورت غیر مستقیم مشغول به کار می‌شوند.

 

عملیات اجرایی خط تولید تمام اتوماتیک انواع پیتزای نیمه آماده با ظرفیت تولید ۶ هزار عدد در ساعت با ۸ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی و حدود ۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری ریالی نیز امروز آغاز شده است که با راه اندازی آن حدود ۱۵۰ نفر صاحب شغل خواهند شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این شرکت برای اولین بار می‌خواهد پیتزای برنج را در این خط جدید تولید کند که هم برای نیاز داخل و هم برای صادرات مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیتزای برنج با انواع غذاهای ایرانی مانند فسنجون، قورمه سبزی، کشک بادمجان علاوه بر پیتزای معمولی از محصولات این خط تولید پس از ساخت خواهد بود.

 

انتهای پیام///

منبع
شاتا