کد خبر:68827
پ
۰ ۱۷۶

امضا تفاهمنامه همکاری بین شرکت شهرک‎های صنعتی اردبیل با سازمان بسیج علمی

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی اردبیل از امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک با سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان اردبیل خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی اردبیل از امضاء تفاهمنامه همکاری مشترک با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع ایران، علی نظری شیخ احمد در جلسه مشترکی که با سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان برگزار شده بود گفت: این تفاهمنامه در راستای سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب از جمله سیاست‌های اقتصادی مقاومتی و برای گسترش تقویت زمینه همکاری‌های مشترک بین شرکت شهرک‎های صنعتی اردبیل با سازمان بسیج علمی، منعقد شده است.

وی تصریح کرد: موضوع تفاهمنامه توسعه همکاری‌های فی مابین به منظور استفاده از ظرفیت‌های طرفین در راستای ارائه خدمات و ایفای مسئولیت‌ها در زمینه‌های زیر بنایی، علمی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، محیط زیست، مشاور صنعتی، پژوهشی، کارگاهی، تحقیقاتی و صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان می باشد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان به نحوه اجرای همکاری اشاره کرد و افزود: برای اجرای مفاد این تفاهمنامه کمیته راهبری متشکل از نمایندگان رسمی طرفین برگزار شده که وظیفه این کمیته بررسی راهکارهای بهینه مربوط به سیاست گذاری و اولویت بندی اهداف مشترک خواهد بود.

مدت اعتبار این تفاهمنامه همکاری بین شرکت شهرک‎های صنعتی اردبیل با سازمان بسیج علمی

نظری شیخ احمد ادامه داد: مدت اعتبار این تفاهمنامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی اردبیل با سازمان بسیج علمی، از زمان شروع همکاری مشترک دو سال می باشد که مقرر شده نمایندگان طرفین هر سه ماه یکبار گزارشی از پیشرفت همکاری و فعالیت‌های انجام شده را اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل هدف از این همکاری مشترک را حمایت و ارتقاء صنایع کوچک اعلام کرد و در پایان افزود: طی این تفاهمنامه طرفین متعهد شده اند تا با اجرای برنامه‌های تعیین شده از سوی کمیته راهبری حمایت‌های لازم از صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را انجام دهند.

 

انتهای پیام///

منبع
سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 12 =

کلید مقابل را فعال کنید