کد خبر:67433
پ
Seke-1000-Way2pay-96-06-28-810×454

نسخه جدید اپلیکیشن شرکت بورسی با ۲۰ بانک عرضه شد + امکانات

شرکت به‌پرداخت ملت نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه را برای گوشی‌های دارای سیستم‌عامل اندروید و آی‌اواس تهیه و منتشر کرد.

شرکت به‌پرداخت ملت نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه را برای گوشی‌های دارای سیستم‌عامل اندروید و آی‌اواس تهیه و منتشر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، بانک ملت اعلام کرد شرکت بورسی به‌پرداخت ملت به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در ایران و خاورمیانه، نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه را برای گوشی‌های دارای سیستم‌عامل اندروید و آی‌اواس تهیه و منتشر کرد.

بر این اساس،مشتریان و دارندگان کارت‌های بانکی از مبدا ۲۰ بانک ملت، ملی، تجارت، سپه، آینده، دی، پارسیان، سامان، پست‌بانک، اقتصادنوین، سرمایه، انصار، مهر اقتصاد، قوامین، شهر، حکمت ایرانیان، صنعت و معدن، ایران‌زمین، گردشگری، رسالت می‌توانند با نصب این اپلیکیشن روی گوشی تلفن‌همراه از خدمات پرداخت الکترونیک استفاده کنند.

از امکانات و قابلیت‌های سامانه سکه که با هدف ارائه محصولات نوآورانه در حوزه خدمات غیرحضوری و تسهیل در انجام انواع تراکنش‌ از سوی مشتریان از طریق تلفن‌همراه راه‌اندازی شده، می‌توان به امکانات حواله کارت به کارت، سرویس کیف‌پول، پرداخت قبض، شارژ بسته اینترنت، پرداخت جریمه خودرو و نیکوکاری اشاره کرد.

شرکت به‌پرداخت با هدف ترغیب مشتریان به نصب و استفاده از نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه، مرحله اول جشنواره سکه را به مدت چهار ماه از تاریخ اول دی ماه ۹۶ شروع کرده و این جشنواره تا ۳۱ فروردین ماه ۹۷ همراه با جوائز بسیار ارزنده از قبیل یک دستگاه آپارتمان به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان، سفر به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و گوشی تلفن همراه آیفون x ادامه خواهد داشت.

 

احتمال حضور رئیس جمهور در مراسم ۵۰ سالگی بورس , رونمایی از سکه مخصوص

معاون سازمان بورس از احتمال حضور رئیس جمهور در مراسم ۵۰ سالگی بازار سرمایه ایران خبر داد که یکشنبه آینده برگزار خواهد شد.
 

علی سعیدی در جریان برنامه خبری و بعد از اشاره به تاریخچه بورس ایران از سال ۱۳۴۶ و بیان جزییاتی از سیر تحول بازار ، اظهار داشت: مراسم ۵۰ سالگی بازار سرمایه ایران احتمالا” با حضور رئیس جمهور یکشنبه آینده در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار صنایع، معاون سازمان بورس با بیان اینکه به تناسب وضعیت اجتماعی و سیاسی کشور، حضور رئیس جمهور نهایی می شود و در صورت عدم حضور وی، معاون اول و جمعی از وزیران و مسئولان ارشد به این مراسم می آیند، ادامه داد: یکی از برنامه های این مراسم رونمایی از سکه ۵۰۰ تومانی بورس است که توسط بانک مرکزی ضرب شده است.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع