اخبار برگزیده

کد خبر:67384
پ
۱۹۳۱۱۰۶

جهش تولید تختال در فولاد هرمزگان

کارکنان سختکوش شرکت فولاد هرمزگان رکورد تولید تختال در فولاد هرمزگان را شکستند.

کارکنان سختکوش شرکت فولاد هرمزگان رکورد تولید تختال در فولاد هرمزگان را شکستند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، کارکنان سختکوش شرکت فولاد هرمزگان با افزایش بهره وری و استفاده بهینه از تجهیزات در دی ماه سال ۹۶ با تولید ۱۳۰هزار و ۴۷۵ تن تختال در این کارخانه طی سی روز، رکورد جدیدی را به ثبت رساندند که رکورد قبلی ۱۲۹هزار و ۱۴۸ تن تختال در فروردین ماه سالجاری طی سی و یک روز بوده است.

معاون بهره برداری فولاد هرمزگان گفت: کارکنان پرتلاش واحد فولادسازی فولاد هرمزگان علاوه بر ثبت رکورد ماهانه تولید تختال در تاریخ ۲۷ دیماه ۹۶ با دستیابی به رکورد ۴۸ ذوب و افزایش تولید به میزان ۵هزار و ۷۵۰ تن تختال در روز، برگ زرین دیگری بر افتخارات فولاد هرمزگان به ثبت رساندند.

مهندس محمدجعفر پارسی افزود: رکورد پیشین تولید در کوره های قوس الکتریکی ، مربوط به دوم دیماه ۹۶ به میزان ۴۷ ذوب با تولید ۵هزار و ۶۱۰ تن تختال بوده است.

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به تلاش و همت کارکنان در ثبت این رکوردها گفت: همدلی، تعلق خاطر سازمانی و افزایش بهره وری نیروی انسانی، بهبود فرایند تولید و افزایش آماده به کاری تجهیزات و همچنین انتقال دانش فنی از فولاد مبارکه به عنوان مهمترین عوامل مؤثر در کسب این رکورد ها برشمرد.

وی اضافه کرد: انتقال دانش فنی از فولاد مبارکه و تجربه کارشناسان بزرگترین کارخانه فولادی کشور نقش بسزایی در رشد و شکوفایی فولاد هرمزگان و دستیابی به رکوردها و جهش در تولید داشته است، به طوری که امروز شاهد دستیابی به ظرفیت های اسمی کارخانه و تولید باکیفیت ترین تختال کشور در فولاد هرمزگان هستیم.

وی با تأکید بر ضرورت تثبیت این شرایط و لزوم دستیابی به رکوردهای بالاتر افزود: به یقین با کمک و همکاری همه واحدهای شرکت میتوانیم به شرایط مطلبوبتری دست یابیم.

به گزارش اخبار صنایع، مهندس پارسی در پایان از تلاش تمامی کارکنان واحد فولادسازی و همکاری واحدهای پشتیبانی و همچنین از حمایتهای مدیریت ارشد سازمان که در تحقق اهداف شرکت همواره مشوق کارکنان بوده اند، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید