اخبار برگزیده

کد خبر:66928
پ
۳۶۸۸۹۲_۵۰۹

کمیسیون انرژی مسئولیت اصلی پیگیری حادثه کشتی سانچی را دارد

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی: کمیسیون انرژی ماموریت دارد با دو کمیته حقوقی و یک کمیته نفت به بررسی حادثه کشتی سانچی بپردازد.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:کمیسیون انرژی ماموریت دارد با دو کمیته حقوقی و یک کمیته نفت به بررسی حادثه کشتی سانچی بپردازد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، سیدعلی ادیانی با اشاره به حادثه اخیر نفتکش سانچی و پیگیری مجلس در این مورد، اظهار کرد: مجلس بدون تردید نسبت به این حادثه عکس‌العمل نشان داده و به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع، این امر در دستور کار قرار دارد و پارلمان به طور جدی پیگیری می‌کند.

وی تصریح کرد: از آنجایی که این حادثه در حوزه وزارت نفت اتفاق افتاده است کمیسیون انرژی مسئولیت اصلی پیگیری را دارد و در این راستا به طور جدی در همان لحظات آغاز این اتفاق برنامه های مهمی را انجام داد.

کمیسیون انرژی مسئولیت اصلی پیگیری حادثه کشتی سانچی را دارد

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:کمیسیون انرژی ماموریت دارد با دو کمیته حقوقی و یک کمیته نفت به بررسی حادثه کشتی سانچی بپردازد که به علت وقوع آن، نحوه کمک رسانی و امداد، عملکرد مقامات چین، علت برخورد کشتی باری چینی با کشتی نفتکش سانچی و تحلیل و بررسی عملکرد مقامات چینی که در اختیار مقامات ایرانی قرار می‌گیرد ورود پیدا کرده و آن را مورد ارزیابی قرار می دهد. 

ادیانی اظهار کرد: مسئولان وزارت نفت، نفت کش و کمیته ویژه دولت جمع بندی ها را انجام می دهند و پس از دریافت اطلاعات نهایی گزارش آن تقدیم مجلس می‌شود تا پیگیری‌های لازم انجام گیرد.

به گزارش اخبار صنایع، نائب رئیس کمیسیون‎انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اطلاعات جعبه سیاه در نوع موضع‌گیری کمیسیون‌انرژی کمک کرده و پیگیری مجلس شورای اسلامی را در بردارد.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه