کد خبر:66733
پ
photo_2018-01-13_03-11-20
دبیر کل چهارمین همایش سراسری مدیریت جهادی خبر داد:

ساماندهی ۱۰هزار مدیر جهادی در کشور

دبیر کل چهارمین همایش سراسری مدیریت جهادی، با تاکید بر اینکه باید نسل جوان، مدیران جدید و دانشجویان را با معارف مدیریت جهادی و دستاوردهای جهادی چهار دهه گذشته آشنا کنیم، از ساماندهی ۱۰هزار مدیر جهادی در کشور خبر داد.

دبیر کل چهارمین همایش سراسری مدیریت جهادی، با تاکید بر اینکه باید نسل جوان، مدیران جدید و دانشجویان را با معارف مدیریت جهادی و دستاوردهای جهادی چهار دهه گذشته آشنا کنیم، از ساماندهی ۱۰هزار مدیر جهادی در کشور خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از سروش، دبیر کل چهارمین همایش سراسری مدیریت جهادی، با تاکید بر اینکه باید نسل جوان، مدیران جدید و دانشجویان را با معارف مدیریت جهادی و دستاوردهای جهادی چهار دهه گذشته آشنا کنیم، از ساماندهی ۱۰هزار مدیر جهادی در کشور خبر داد.

به گزارش سروش از محل نشست خبری چهارمین همایش سراسری مدیریت جهادی، سردار سرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر، در پاسخ به سوال خبرنگار سروش مبنی بر اینکه دستاوردهای همایش سراسری مدیریت جهادی در سه دوره گذشته چه بوده، پاسخ داد:

میزان علاقه‌مندی مدیران دولتی و بخش خصوصی و نهادها در همکاری با انجمن ملی مدیریت جهادی، بسیار قابل توجه است.

در هم‌افزایی و همفکری و حضور در اتاق های اندیشه ورزی، تولید کتاب، تولید مقاله و تولید الگوهای جهادی در روند رو به رشدی قرار داریم و امروز در حال هدف گذاری برای ساماندهی ۱۰ هزار مدیر جهادی در بخش های مختلف کشور، هستیم.

وی اضافه کرد: سال اول اصلا اینطور نبوده و امروز سازمان‌ها دائما از انجمن ملی مدیریت جهادی درخواست می‌کنند که الگوهای بیشتری معرفی کنند و حمایت های بیشتری را طلب می‌کنند، ما خیلی امیدواریم و احساس می کنیم که درخواست‌ها برای فرهنگ جهادی بسیار بیشتر از گذشته شده است.

نقش نسل جوان و جوانان بعد از انقلاب در مدیریت جهادی

دبیر کل چهارمین همایش سراسری مدیریت جهادی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار سروش مبنی بر اینکه نقش نسل جوان و جوانان بعد از انقلاب در مدیریت جهادی چیست، گفت:

یکی از تقاضاها و اهدافی که داریم این است که امروز نسل جوان ما و مدیران جدید و جوان و دانشجویان را با معارف مدیریت جهادی و دستاوردهای جهادی چهار دهه گذشته آشنا کنیم.

این جزو اهداف انجمن است و فکر می‌کنم اکثر مدیرانی که انتخاب کردیم و برگزیدگان هستند نیز از جوانان است، همچنین مهمانان همایش ما حدود ۱۰۰۰ نفر از جوانان سراسر کشور هستند.

به گزارش اخبار صنایع، معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در پایان اظهار امیدواری کرد که در این صحنه، همانطور که مجریان سپاه مقدس، سازندگی و محروم زدایی، از جوانان بودند، امروز در این صحنه نیز، جوانان نقش قابل توجهی داشته باشند.

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه