کد خبر:66746
پ
shahriari2

بانک‌شهر مهم ترین حامی پروژه‎های عمرانی در کلانشهرها

عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد: بانک شهر مهم ترین حامی پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در کلانشهرها طی سال‎های اخیر بوده است و توسعه و ارائه خدمات مدرن بانکی و طراحی ابزار جدید در ارائه خدمات بانکی به مشتریان از ویژگی‌های اصلی بانک شهر است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد: بانک شهر مهم ترین حامی پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در کلانشهرها طی سال‎های اخیر بوده است و توسعه و ارائه خدمات مدرن بانکی و طراحی ابزار جدید در ارائه خدمات بانکی به مشتریان از ویژگی‌های اصلی بانک‌شهر است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه بانک شهر مهم ترین حامی پروژه‎های اقتصادی و عمرانی در کلانشهرها طی سال های اخیر بوده است، گفت: توسعه و ارائه خدمات مدرن بانکی و طراحی ابزار جدید در ارائه خدمات بانکی به مشتریان از ویژگی‌های اصلی بانک‎شهر است. 

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، علیرضا شهریاری با اشاره به اهمیت وجود یک منبع عظیم مالی برای توسعه شهری خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌های اقتصادی نیاز به یک پشتوانه عظیم مالی دارند تا بتوانند با تسریع در انجام پروژه‌ها ارزش افزوده مناسبی را برای شهروندان به وجود بیاورند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه فعالیت رسمی بانک‎شهر به یک دهه نیز نرسیده است اما باید عنوان کرد که این بانک توانسته افتخارات بسیاری در سیستم بانکداری کشور به نام خود ثبت کند که همین امر سبب اعتماد عمومی مردم به این بانک شده است.

به گزارش اخبار صنایع، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه گفت: بانک‌شهر توانسته در بسیاری از پروژه های شهری مشهد نیز تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام///

منبع
بانک شهر