کد خبر:66666
پ
۱۲۵۰۴_۶۳۷
رئیس سازمان دامپزشکی:

پست‌های قرنطینه دامپزشکی ، رسالت دیده‌بانی از سلامت، بهداشت و اقتصاد کشور را برعهده دارند

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در بازدید از تنها پست قرنطینه دامپزشکی شمال شرق کشور (پست چمن بید) شهرستان مانه و سملقان، پست‌های قرنطینه دامپزشکی را مسئول دیده‌بانی از سلامت، بهداشت و اقتص۱اد کشور، معرفی کرد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در بازدید از تنها پست قرنطینه دامپزشکی شمال شرق کشور (پست چمن بید) شهرستان مانه و سملقان، پست‌های قرنطینه  را مسئول دیده‌بانی از سلامت، بهداشت و اقتصاد کشور، معرفی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از سروش، دکترعلیرضا رفیعی پور در بازدید از تنها پست قرنطینه دامپزشکی شمال شرق کشور، ضمن تقدیر و تجلیل از پرسنل فداکار پست چمن بید، نظم حاکم در این پست را بسیار ارزشمند و اثربخش توصیف نمود.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور افزود: پست های قرنطینه و حضور این پست‌ها در سطح استانی، منطقه‌ٔای و ملی بسیار حائز اهمیت بوده به نحوی که پست‌های قرنطینه تضمین‌کننده سلامت واقعی و توسعه بهداشت عمومی جامعه و اقتصادی کشور می‌باشند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، به نقل از خبرگزاری سروش، دکتر رفیعی پور در پایان تصریح کرد: پست‌های قرنطینه دامپزشکی رسالت دیده‌بانی از سلامت و بهداشت و اقتصاد کشور را برعهده دارند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه