اخبار برگزیده

کد خبر:66403
پ
refah-bank–02

صورت‌های مالی بانک رفاه کارگران تائید و تصویب شد

جلسه مجمع عمومی عادی و سالانه بانک رفاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و صورت‌های مالی این بانک به تائید و تصویب مجمع رسید.

جلسه مجمع عمومی عادی و سالانه بانک رفاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و صورت‌های مالی این بانک به تائید و تصویب مجمع رسید.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و اخبار صنایع، در جلسه مجمع این بانک که ۱۶ دی‌ماه سال‌جاری با حضور رئیس و اعضای مجمع بانک در محل سالن کنفرانس سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک، صورت های مالی بانک منتهی به۹۵/۱۲/۳۰ به تائید و تصویب مجمع رسید.

تصویب صورت‌های مالی بانک رفاه

علی ربیعی پس از تصویب صورت‌های مالی بانک رفاه در سخنانی گفت: بانک‌رفاه طی یک‌سال گذشته عملکرد و دستاوردهای مطلوبی داشته است. به‌ویژه اقدامات این بانک در مبارزه با فساد و شفافیت مالی مثال‌زدنی است و این شاخص های بسیار خوبی برای فعالیت های بانکی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک رفاه به لحاظ دستاورد مطلوب و ثبات در مدیریت بانک، اظهار داشت: هیأت مدیره و مدیریت عالی این بانک هم اکنون بسیار هماهنگ هستند. عملکرد یک سال گذشته هم ناشی از همین ثبات و یکدستی بوده است.

ربیعی افزود: سهامداران بانک رفاه در سال آینده استراتژی های خاصی برای حمایت و تقویت از آن دارند، یکی از مهم ترین استراتژی ها، تقویت و افزایش سرمایه بانک است که امیدواریم به زودی محقق شود.

در ادامه جلسه مجمع نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و رئیس مجمع بانک نیز در سخنانی با قدردانی از حضور وزیر در جلسه مجمع بانک رفاه و همچنین قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این بانک به لحاظ عملکرد مطلوب در سال ۹۵ گفت: حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع بانک‌رفاه، نشان می دهد این بانک از اهمیت و جایگاه ویژه ای نزد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی برخوردار است.

سرمایه بانک رفاه متعلق به سرمایه های خرد بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی است

نوربخش با اشاره به اینکه سرمایه بانک رفاه متعلق به سرمایه های خرد بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی است گفت: بانک‎رفاه از تمامی توان خود برای ارائه خدمات مطلوب و ویژه به این قشر معزز استفاده کند.

سهمانی مدیرعامل بانک‌رفاه نیز در گزارش هیأت مدیره به مجمع، با قدردانی از حضور دکتر ربیعی در جلسه مجمع و قدردانی از تلاش تمامی کارکنان بانک‌رفاه، گفت: خوشبختانه بانک رفاه در سال ۹۵ علی رغم تمامی محدودیت ها توانست سودآوری قابل قبولی را داشته باشد.

مدیرعامل بانک رفاه با اشاره به اینکه سود حاصله در این بانک، سودی واقعی و حاصل عملکرد بانک در حوزه های مختلف است، گفت: یکی از مهم ترین اهداف بانک در سال ۹۵ عبور از زیان دهی و دستیابی به سودآوری بود که به حمدالله با هم افزایی تمامی ارکان محقق شد.

به گزارش اخبار صنایع، سهمانی در ادامه مهم ترین استراتژی های بانک رفاه در سال ۹۷ را برشمرد و خاطر نشان ساخت: پیگیری و تقویت رویکرد مشتری محوری، افزایش بیش از پیش کیفیت خدمات، تبدیل شدن به یک بنگاه اقتصادی سودآور و عبور از بانکداری سنتی و عمل کردن به مثابه یک بانک مدرن و خدمات محور از جمله مهم ترین استراتژی های بانک در سال آتی است.

انتهای پیام///

منبع
مرکز اطلاع رسانی و اخبار صنایع